بازدید دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از منطقه ویژه اقتصادی پیام
بازدید دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از منطقه ویژه اقتصادی پیام

خبرگزاری میزان – حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با حضور در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام از بخش‌های مختلف این منطقه بازدید کرد.   دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در حاشیه این بازدید با اشاره به برنامه‌های حوزه اقتصاد مقاومتی دادستانی و بازدید از مراکز صنعتی و […]

خبرگزاری میزان – حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با حضور در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام از بخش‌های مختلف این منطقه بازدید کرد.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در حاشیه این بازدید با اشاره به برنامه‌های حوزه اقتصاد مقاومتی دادستانی و بازدید از مراکز صنعتی و اقتصادی استان البرز و بررسی مشکلات این واحد‌ها و کمک به رفع موانع آن‌ها گفت: در همین راستا از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید و در جریان آخرین اقدامات، فعالیت‌ها و مشکلات پیش روی این منطقه قرار گرفتیم.

وی با اشاره به اقدامات مثبت صورت گرفته برای فعال‌سازی هر چه بیشتر زیر ساخت‌ها در بخش منطقه ویژه و فرودگاهی از سوی مدیریت منطقه اظهار کرد: یکی از موارد مطرح شده بهبود راه‌های دسترسی به فرودگاه بوده که به همین منظور هماهنگی‌هایی با اداره کل راهداری استان البرز صورت گرفته و مقرر شد تا هر چه سریع‌تر این راه ارتباطی با هدف تسهیل رفت و آمد مسافران و ارائه تسهیلات به آن‌ها بهبود و توسعه یابد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز متذکر شد: به طور قطع با گسترش و به روز رسانی این راه ارتباطی شاهد شکوفایی هر چه بیشتر فرودگاه بین المللی پیام در بخش حمل و نقل و مسافری در آینده نزدیک خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود گمرک در منطقه ویژه اقتصادی پیام، یکی از مشکلات را کالا‌های رسوب شده در انبار‌ها دانست و گفت: دادستانی از طریق مکاتبه و پیگیری از سازمان فروش اموال تملیکی، تعیین تکلیف این کالا‌ها را خواهد خواست.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز وجود واحد‌های تولیدی و صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام را نقطه قوت این مجموعه بیان و تصریح کرد: واحد‌هایی که در این منطقه در حال فعالیت هستند جزء واحد‌های سبز بوده و تولیداتشان می‌تواند کشور را در واردات بسیاری از کالا‌ها بی نیاز سازد.

 

انتهای پیام/