خبرگزاری میزان – بزرگمهر، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر همراه سرپرست حفاظت اطلاعات و دادیار بنا به دستور ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت بررسی عملکرد ادارات ثبت سراسر استان بوشهر به صورت از پیش تعیین نشده به اداره ثبت اسناد و املاک دشتی رفت. مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان […]

خبرگزاری میزان – بزرگمهر، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر همراه سرپرست حفاظت اطلاعات و دادیار بنا به دستور ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت بررسی عملکرد ادارات ثبت سراسر استان بوشهر به صورت از پیش تعیین نشده به اداره ثبت اسناد و املاک دشتی رفت.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر در این بازدید که از ساعت ۷ صبح آغاز شد، از شعبات مختلف اداره با برخی مراجعان به صورت چهره به چهره گفت‌وگو و مشکلات و دغدغه آن‌ها را بررسی و پیگیری کرد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر و هیات همراه ضمن بازدید از وضعیت اسکن پرونده‌های ثبتی و آرشیو الکترونیک، پرونده‌های هیات تعیین تکلیف اراضی فاقد سند، نوبت کارشناسی نماینده و نقشه بردار، مختومه کردن پرونده‌های اجرا، صدور اسناد مالکیت کاداستری، زمان صدور اسناد دفترچه‌ای به کاداستری، هیات قانون ساماندهی، عملکرد کارگروه اراضی ملی و دولتی، وضعیت ظاهری و نظافت اداره، دوربین‌های مداربسته، حضور و غیاب پرسنل مورد ارزیابی و بازدید قرار گرفت.

وی سپس در گفت‌وگو جداگانه با رئیس، معاون و کارکنان ثبت دشتی مسائل و نکاتی را در خصوص اجرایی طرح تحول قضایی و خدمت رسانی به مردم، سیاست‌های اعلامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور متذکر شد.

انتهای پیام/