خبرگزاری میزان – محمود رفسنجانی، معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا‌های حل اختلاف خراسان رضوی همراه مدیران و مسئولان شورا‌های حل اختلاف استان خراسان رضوی در دیداری از پیش اعلام نشده به مجتمع سه شورا‌های حل اختلاف مشهد رفت و با قضات، اعضای شورای حل اختلاف دیدار و گفت‌وگو داشت. در این بازدید، […]

خبرگزاری میزان – محمود رفسنجانی، معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا‌های حل اختلاف خراسان رضوی همراه مدیران و مسئولان شورا‌های حل اختلاف استان خراسان رضوی در دیداری از پیش اعلام نشده به مجتمع سه شورا‌های حل اختلاف مشهد رفت و با قضات، اعضای شورای حل اختلاف دیدار و گفت‌وگو داشت.

در این بازدید، رفسنجانی با حضور در شعبات حقوقی و اجرای احکام، به گفت‌وگو با اعضا پرداخت و به مشکلات آن‌ها از نزدیک رسیدگی کرد.

بیشتر بخوانید:

وی در گفت‌وگو با اعضا ضمن قدردانی از زحمات اعضای شورا‌های حل اختلاف، به اهمیت رفع اختلاف طرفین از طریق صلح و سازش تأکید کرد و با اشاره به سیاست‌های ابلاغی رئیس قوه قضاییه در جهت تحقق و تعالی سند تحول قضایی گفت: از موارد مهم در این سند توسعه روش‌های حل اختلاف و جایگزین رسیدگی قضایی است و این امر را باید نشانگر اهمیت نهاد مقدس شورا‌های حل اختلاف دانست.

رئیس شورا‌های حل اختلاف خراسان رضوی در گفت‌وگو با سرپرست مجتمع سه شورا‌های حل اختلاف مشهد در جریان آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده ها، آمار صلح و سازش این مجتمع و مشکلات شعب قرار گرفت و دستور انجام اقدامات لازم برای رفع مشکلات و ارتقاء سطح کمی و کیفی شورا‌ها را صادر کرد.

انتهای پیام/