بازدید از موزه‌های شهرداری در ۲۸ اردیبهشت رایگان شد
بازدید از موزه‌های شهرداری در ۲۸ اردیبهشت رایگان شد

لایحه دو فوریتی شهرداری تبریز مبنی بر رایگان بودن بازدید از موزه‌های تحت پوشش شهرداری در روز ۲۸ اردیبهشت مورد تصویب شورای اسلامی شهر تبریز قرار گرفت. به گزارش قلم پرس، شهرداری تبریز لایحه دو فوریتی مبنی بر رایگان بودن بازدید از موزه‌های تحت پوشش شهرداری در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز تصویب شد. […]لایحه دو فوریتی شهرداری تبریز مبنی بر رایگان بودن بازدید از موزه‌های تحت پوشش شهرداری در روز ۲۸ اردیبهشت مورد تصویب شورای اسلامی شهر تبریز قرار گرفت.

به گزارش قلم پرس، شهرداری تبریز لایحه دو فوریتی مبنی بر رایگان بودن بازدید از موزه‌های تحت پوشش شهرداری در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز تصویب شد.
روز ۲۸ اردیبهشت، از طرف شورای ملی موزه، روز موزه نامگذاری شده است و شهرداری تبریز به منظور آشنایی شهروندان با تاریخ و فرهنگ کشور و شهر و همچنین گذران اوقات فراغت شهروندان، طرح رایگان بودن بازدید از موزه‌های تحت پوشش را در این روز برای شهروندان ارائه کرد که این طرح مورد تصویب شورای اسلامی شهر تبریز قرار گرفت.
اعضای شورای اسلامی شهر تبریز همچنین پیشنهاد دادند که همه موزه‌های شهر در این روز برای شهروندان و بازدیدکنندگان رایگان باشد.