به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته سی و سوم سری A ایتالیا چند دیدار برگزار شد که در یکی از آن‌ها اینتر صدرنشین در خانه به دیدار هلاس ورونا رفت و با یک گل به برتری رسید. شاگردان آنتونیو کونته در نیمه اول این دیدار توپ و میدان را در اختیار داشتند اما موقعیت‌های […]

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته سی و سوم سری A ایتالیا چند دیدار برگزار شد که در یکی از آن‌ها اینتر صدرنشین در خانه به دیدار هلاس ورونا رفت و با یک گل به برتری رسید.

شاگردان آنتونیو کونته در نیمه اول این دیدار توپ و میدان را در اختیار داشتند اما موقعیت‌های خوبی را در نیمه نخست از دست دادند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد. در نیمه دوم باز هم این اینتر بود که سوار بر بازی بود و موقعیت‌هایی برای گل زدن ایجاد کرد و بالاخره در دقیقه ۷۶ با ضربه متئو دارمیان مدافع فصل قبل یونایتد به گل رسید و توانست این دیدار را با یک گل به سود خود به پایان ببرد.

در دیگر دیدار فیورنتینا در خانه برابر یوونتوس به تساوی یک بر یک رسید. دسان لاهوویچ برای فیورنتینا از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و آلوارو موراتا گل تساوی را به ثمر رساند.

در جدول رده‌بندی اینتر با ۷۹ امتیاز در صدر قرار دارد. میلان با ۶۶ امتیاز در رده دوم است و یوونتوس با یک بازی بیش‌تر و ۶۶ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

انتهای پیام