اولویت دستگاه قضایی نهادینه کردن ارتباط با مردم است
اولویت دستگاه قضایی نهادینه کردن ارتباط با مردم است

خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اعتمادی رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان با حضور در محل دفتر رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با علی صالحی دیدار و گفت‌وگو کرد. رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این دیدار با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع یکی از اولویت‌های اصلی قوه قضاییه است، خاطرنشان کرد: […]

خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اعتمادی رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان با حضور در محل دفتر رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با علی صالحی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این دیدار با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع یکی از اولویت‌های اصلی قوه قضاییه است، خاطرنشان کرد: همه تلاش دستگاه قضایی نهادینه کردن ارتباط با مردم بر اساس رهنمود‌های مقام معظم رهبری است.

وی بر اهتمام ویژه به فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی پیرامون اقامه نماز نیز تأکید کرد و اظهار داشت: ترویج معنویت در دستگاه قضایی موجب ایجاد نشاط و افزایش کیفیت عملکرد کارکنان اداری و قضایی خواهد شد.

صالحی در ادامه با یادآوری تأثیر روحیه جهادی، ولایی و انقلابی کارکنان دادگستری استان هرمزگان در کسب رتبه‌های برتر کشوری تصریح کرد: استفاده از ظرفیت ارزشمند روحانیت معظم، ائمه جمعه و جماعات و معتمدین محلی در جهت فسخ خصومات و اشاعه فرهنگ صلح و سازش همواره به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان هرمزگان است.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اعتمادی رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان نیز با تقدیر از عملکرد موفق دستگاه قضایی استان هرمزگان در زمینه نشر و گسترش فرهنگ نماز، ابراز امیدواری کرد این دستاورد‌ها تداوم یابد.

انتهای پیام/