به گزارش ایسنا و به نقل از کوریره دلواسپورت، یوونتوس در فصل جاری نتوانست عملکرد خوبی در لیگ داشته باشد و در رده چهارم جدول رده بندی سری A قرار گرفته و شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد. پاتریس اورا در مورد وضعیت باشگاه یوونتوس صحبت کرد و گفت: من مانند همه هواداران یوونتوس […]

به گزارش ایسنا و به نقل از کوریره دلواسپورت، یوونتوس در فصل جاری نتوانست عملکرد خوبی در لیگ داشته باشد و در رده چهارم جدول رده بندی سری A قرار گرفته و شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد.

پاتریس اورا در مورد وضعیت باشگاه یوونتوس صحبت کرد و گفت: من مانند همه هواداران یوونتوس از این وضعیت رنج می برم اما صحبت در مورد آن آسان است. یوونتوس به دلیل حضور اینتر قدرتمند، اسکودتو را برنده نخواهد شد. آنتونیو کونته مربی بزرگی است و تاثیر زیادی در اینتر داشته است. البته نباید از یاد برد که جوزپه ماروتا در یوونتوس معجزه کرد و بازیکنان بزرگی را خرید.

او در ادامه گفت: آرزو می کنم که پیرلو شرایط را تغییر دهد. او دوست بزرگ من است و امیدوارم بتواند تا آنجا که ممکن است در یوونتوس بماند اما همچنین باید بگویم که بزرگترین اشتباه یوونتوس اخراج الگری بود. او قهرمان شد و ما را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند. شما فکر می کردید او در حد یوونتوس نیست و میلانی است اما باور کنید او یوونتوس را دوست داشت و هنوز هم دوست دارد.

انتهای پیام