اهدای ۱۲ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان مستعد نیازمند
اهدای ۱۲ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان مستعد نیازمند

مدیرعامل جمعیت خیریه قلب‌های سبز از مشارکت خیرین در تهیه 12 دستگاه تبلت برای دانش آموزان نیازمند مستعد تحصیل این جمعیت خبر داد.

به گزارش قلم‌پرس، سعید نامور با اعلام این خبر افزود: با همراهی خیرین تبریز توانستیم امسال‌ نیز طبق سنوات گذشته مقدمات تحصیل ۳۵۰ دانش آموز بی‌بضاعت تحت پوشش را فراهم نمائیم که در مرحله سوم پویش مهربانی اهدا تبلت و موبایل، تعداد ۱۲ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان نیازمند تحت پوشش تحویل دادیم.

 

او افزود: به عنوان اولین مؤسسه خیریه فعال در حوزه تحصیل در استان، تلاش کردیم خللی در روند آموزش کودکان نیازمند و بازمانده از تحصیل پیش نیاید.

مدیرعامل جمعیت خیریه قلب‌های سبز با تأکید بر حمایت دولت و خیرین جامعه در حوزه تحصیل اظهار داشت: بر اساس هماهنگی‌ صورت گرفته با خیرین و معتمدین شهر، در تلاش هستیم که با مشارکت بخش خصوصی و همیاری تولیدکنندگان در قالب مسوولیت اجتماعی، برای دانش‌آموزان مستعد تحصیل تبلت یا گوشی هوشمند تهیه و در اختیارشان قرار دهیم.

او خاطرنشان کرد: جمعیت خیریه قلب‌های سبز، پیش از این نیز در راستای اهداف خود، طرح اهدای گوشی و تبلت را با عنوان « گوشی خود را تخته‌سیاه کنیم» به اجرا درآورده بود که با استقبال خیرین و شهروندان همراه بود