اهدای ۱٫۱ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی ستاد اجرایی به دانشکده علوم پزشکی مراغه
اهدای ۱٫۱ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی ستاد اجرایی به دانشکده علوم پزشکی مراغه

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در آذربایجان شرقی از یک میلیارد و 100 میلیون تومان تجهیزات پزشکی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) به دانشکده علوم پزشکی مراغه خبر داد.

به گزارش قلم پرس،مصباح ربانی اظهار داشت: یک میلیارد ۱۰۰ میلیون تومان تجهیزات پزشکی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در قالب احسان سلامت به دانشکده علوم پزشکی مراغه اهدا شد.

وی گفت: این تجهیزات شامل یک دستگاه ونتیلاتو ، چهار دستگاه وای پد و ۲۴ دستگاه کپسول اکسیژن به دانشکده علوم پزشکی مراغه تحویل شد.

ربانی افزود: هدف ستاد اجرای احسان سلامت ، عمل به منویات رهبر مقام معظم رهبری برای کمک به سلامت مردم و حمایت از کادر درمان است.

وی اضافه کرد: از زمان شیوع کرونا این ستاد در استان ۲۵۰ هزار پک بهداشتی از توسط گروه‌های جهادی و هیات های حسینی در آذربایجان شرقی توزیع شده است.

مدیرکل ستاد اجرای فرمان حضرت امام در آذربایجان شرقی افزود : به همت این ستاد از زمان شیوع کرونا ۲۲۰ هزار بسته معیشتی به ارزش۲۴۰ میلیارد تومان در استان توزیع شده است.

امام جمعه مراغه نیز در آیین تحویل این تجهیزات گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از زمان شیوع کرونا در کنار کادر مردم و کادر درمان بوده است.

محمدتقی پورمحمدی افزود: این ستاد در حوزه‌های مختلف برای کمک و یاری مردم به خوبی به وظایف خود عمل کرده است.

وی افزود: در روزهای کرونایی تلاش کادر درمان در تامین سلامت مردم و تلاش در عرصه سلامت جای قدردانی و تشکر دارد.

موسوی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه نیز در این مراسم افزود: کادر بهداشت و درمان این روزها در عرصه سلامت مردم شبانه روزی تلاش می‌کنند.

وی گفت: واکسیناسیون شهروندان در مراغه به سرعت در حال انجام است و تاکنون ۱۱۰ هزار دز واکسن در این شهرستان تزریق شده است.