انگار نه انگار که من بازیکن تراکتور هستم/پیگیری خاصی از باشگاه برای محرومیتم ندیدم!
انگار نه انگار که من بازیکن تراکتور هستم/پیگیری خاصی از باشگاه برای محرومیتم ندیدم!

هافبک محروم تراکتور از عدم پیگیری محرومیتش توسط باشگاه گلایه مند است.

به گزارش قلم پرس،سعید واسعی، هافبک تیم فوتبال تراکتور که با محرومیتی ۴ماهه از سوی فدراسیون فوتبال مواجه شده است.
تقریباً نیمی از این محرومیت را پشت سر گذاشته و می‌گوید: باشگاه هیچ پیگیری خاص و تلاشی برای رفع یا کاهش این محرومیت نداشته است.

به گفته واسعی باشگاه تراکتور که مدتی بحث فسخ قرارداد او را مطرح کرده بود حتی نسبت به ان مورد به او اطلاع رسانی نمی‌کند.

واسعی در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به برتری تراکتور مقابل گل گهر سیرجان اظهار داشت: برد خوب تراکتور را تبریک می‌گویم و من هم به اندازه بازیکنان حاضر در زمین خوشحال بودم.
وی ادامه داد: تراکتور را تیم خودم می‌دانم و از این نتیجه خوب و خوشحالی هواداران تیم خوشحالم و امیدوارم تیم تراکتور همیشه در تمام بازی‌ها موفق باشد.

وی در مورد آخرین وضعیتش گفت: حدود ۵۰ روز است که از محرومیتم می‌گذرد ولی هیچکس از باشگاه پیگیر کارهای من نبوده و اصلا انگار نه انگار که من بازیکن تراکتور هستم.
وی افزود:من واقعاً در تمام این مدت تنها بودم و به تنهایی کارهای پیگیری محرومیتم و اعتراض به رای صادر شده را انجام دادم.

او خاطرنشان کرد: چند بار قرار بود به دیدن مسئولان باشگاه بروم ولی هر بار به دلیل و بهانه‌ای با این موضوع موافقت نکردند و جلسه‌ انجام نشد تا حرف‌هایم را بزنم و پاسخ بگیرم.
وی خاطرنشان کرد:واقعا دلیل این رفتارها را از مسئولان محترم و عزیز تراکتور نمی‌دانم. حتی بحث فسخ قرارداد هم که پیش آمده بود نمی‌دانم چه شد.
واسعی اذعان داشت: کاش اقلا تکلیف من را روشن می‌کردند و اگر من را نمی‌خواهند هم بگویند تا تکلیفم را هرچه زودتر بدانم.

واسعی ادامه داد: اگر حکم عادلانه‌ای صادر نشود و من به حقم نرسم حتما این پرونده را به CAS خواهم برد و تا آخر پیگیر گرفتن حقم هستم‌.
وی در پایان گفت:امیدوارم آنهایی که باعث شدند حق من ضایع شود و بی‌دلیل در اوج دوران فوتبالم از بازی کردن محروم باشم شب راحت بخوابند.

  • منبع خبر : ایلنا