انفجار در دانشگاه علمی کابردی جهاد دانشگاهی در ارومیه + جزئیات
انفجار در دانشگاه علمی کابردی جهاد دانشگاهی در ارومیه + جزئیات

رئیس مرکز رشد جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با بیان اینکه حادثه صبح امروز مربوط به یک شرکت‌ خصوصی مستقر در این مرکز بوده است، گفت: این حادثه تلفات جانی نداشته است.

به گزارش قلم پرس، صبح امروز طی انفجار در ساختمان نیمه کاره دانشگاه جهاد دانشگاهی در کولق ارومیه به دنبال برخی فعالیت ها موجب زخمی شدن چند نفر شد که پس از گزارش حادثه توسط همکاران هلال‌احمر و اورژانس بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته ابراهیم شاد قوشچی رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری ارومیه برخی فعالیت‌ها در مرکز رشد مربوط به یکی از شرکت‌های خصوصی مستقر در مرکز رشد جهاد دانشگاهی انفجاری رخ داده اما این موضوع به طور کامل در دست بررسی است و در این رابطه ۶ نفر از کسانی که در آنجا مشغول به کار بودند.

رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: اداره هلال‌احمر با استفاده از سگ‌های زنده‌یاب نیز در محل حاضر شده تا هیچ کسی زیر آوار نماند.

ولی عاقلی رئیس مرکز رشد جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی در این رابطه گفته است: حادثه صبح امروز در مرکز رشد مربوط به یکی از شرکت‌های خصوصی مستقر در مرکز رشد جهاد دانشگاهی بوده و علت حادثه در دست بررسی است.

وی تصریح کرد: این حادثه در یکی از شرکت‌های تولید و پرورش قارچ که مشغول ضدعفونی کردن مواد اولیه بودند رخ داده است.

رئیس مرکز رشد جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه خوشبختانه در این حادثه تلفات جانی نبوده است، ادامه داد: در این حادثه پنج نفر از اعضای شرکت‌های خصوصی مستقر در طبقه اول مرکز رشد دچار مجروحیت شده و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

وی عنوان کرد: علت دقیق حادثه در دست بررسی بوده که پس از مشخص شدن اعلام خواهد شد.

  • منبع خبر : فارس