انفجار تبریز به ۱۰۰ ساختمان آسیب وارد کرد/ علت حادثه در دست بررسی+ تصاویر
انفجار تبریز به ۱۰۰ ساختمان آسیب وارد کرد/ علت حادثه در دست بررسی+ تصاویر

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی گفت: علت انفجار تبریز در دست بررسی است و جزئیات به زودی اعلام می شود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدباقر هنربر مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با تشریح انفجار در واحد مسکونی منظریه تبریز و  فوت پنج شهروند تبریزی در این انفجار گفت: علت انفجار در دست بررسی است […]مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی گفت: علت انفجار تبریز در دست بررسی است و جزئیات به زودی اعلام می شود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدباقر هنربر مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با تشریح انفجار در واحد مسکونی منظریه تبریز و  فوت پنج شهروند تبریزی در این انفجار گفت: علت انفجار در دست بررسی است و جزییات به زودی اعلام می شود.

وی افزود: این انفجار که در سه بامداد امروز اتفاق افتاد ۲ مصدوم داشت  و به حدود ۱۰۰ واحد مسکونی آسیب زده همچنین شیشه های خانه های اطراف شکسته شده و در پارکینگ ها هم آسیب دیده است.

هنربر با بیان اینکه سه واحد مسکونی ۱۰۰ درصد تخریب شده است، تصریح کرد: به احتمال ۲ نفر دیگر از ساکنان منطقه در زیرآوار مدفون شده اند که با تلاش نیروهای امدادی جست و جو برای یافتن آنها ادامه دارد.

 

پایان پیام/