شهردار منطقه ۷ تبریز از انجام عملیات لایروبی و پاکسازی کانال ها و آبروها در ۱۴ مسیر جنوب غرب شهر خبر داد. به گزارش قلم پرس، محمد علی سلیمی در تشریح این خبر گفت: اکیپ های خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه طی هفته گذشته نسبت به لایروبی و پاکسازی کانال ها و آب‌روها به […]شهردار منطقه ۷ تبریز از انجام عملیات لایروبی و پاکسازی کانال ها و آبروها در ۱۴ مسیر جنوب غرب شهر خبر داد.

به گزارش قلم پرس، محمد علی سلیمی در تشریح این خبر گفت: اکیپ های خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه طی هفته گذشته نسبت به لایروبی و پاکسازی کانال ها و آب‌روها به صورت مکانیزه و دستی در سطح منطقه اقدام کردند.
وی عملیات پاکسازی و لایروبی را در ۱۴ مسیر در سطح منطقه عنوان کرد و افزود: اکیپ های خدمات شهری و اجرایی منطقه نسبت به لایروبی و پاکسازی ۱۴ مسیر در سطح منطقه اقدام کرده و این عملیات در قالب خدمات محله ای در همه محلات اجرا می شود که شامل لایروبی کانال ها و آب‌روها و پاکسازی مسیر کانال ها می شود.
سلیمی اظهار کرد: مسیرهای اندیشه، فجر، رسالت، کوی بعثت، کوی سوسنگرد، کوی لاله، جلالیه، کوی برادران، سهندیه، دیزل آباد، اتوبان شهید کسایی و کانال خداپسند طی هفته گذشته توسط خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه لایروبی شد.