به گزارش خبرگزاری فارس از سراب، حجت الاسلام والمسلمین علی‌اکبر اکرمی امام جمعه سراب در خطبه‌های نماز جمعه سراب اظهار داشت: از استاندار آذربایجان‌شرقی می‌خواهم تا در اسرع وقت ممکن فرمانداران و مدیران کل استان را تعیین کند. وی افزود: اگر قصد دارید فرمانداران فعلی را نگهدارید اعلام کنید و اگر می‌خواهید تغییر دهید در سریع‌ترین […]

به گزارش خبرگزاری فارس از سراب، حجت الاسلام والمسلمین علی‌اکبر اکرمی امام جمعه سراب در خطبه‌های نماز جمعه سراب اظهار داشت: از استاندار آذربایجان‌شرقی می‌خواهم تا در اسرع وقت ممکن فرمانداران و مدیران کل استان را تعیین کند.

وی افزود: اگر قصد دارید فرمانداران فعلی را نگهدارید اعلام کنید و اگر می‌خواهید تغییر دهید در سریع‌ترین زمان ممکن فرمانداران انقلابی و مدیران کل تعیین شود تا ادارات از بلاتکلیفی خارج شوند.

اکرمی با اشاره به اینکه استاندار باید اقتدار داشته باشد، یادآور شد: در پاسخ به چرایی این تعلل مخالفت نمایندگان عنوان می‌شود در حالی که استاندار باید با اقتدار وارد میدان شود.

امام جمعه سراب به اقدام اخیر دولت در برخورد با برهم زنندگان بازار ارز اشاره کرد و از سربازان گمنام امام زمان (عج) در برخورد با اخلالگران ارزی تشکر کرد.

انتهای پیام/
حجت الاسلام اکرمی درادامه بربهسازی نمازخانه کنار کارخانه درحال احداث نفلین تاکید کرد