انتصاب امام جمعه تبریز به عضویت شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور
انتصاب امام جمعه تبریز به عضویت شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور
استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین با تبریک انتصاب امام جمعه تبریز به عضویت شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، گفت: این نشان از جایگاه نماینده ولی فقیه در استان، رضایت رهبر معظم انقلاب و نوآوری‌های ایشان دارد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرّم امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به نقش سواد رسانه‌ای در پیشگیری و کاهش آسیب‌های فضای مجازی، اظهار کرد: با توجه به این مهم باید ارتقاء سواد رسانه‌ای در بین جوانان و نوجوانان در اولویت باشد.

وی افزود: البته برای این منظور باید از اساتیدی استفاده کرد که واقعا حرفی برای گفتن دارند.

خرّم اضافه کرد: آموزش و پرورش و دانشگاه‌های استان باید آموزش سواد رسانه‌ای به شکل کارآمد را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

وی ادامه داد: باید مضرات استفاده از شبکه‌های اجتماعی را برای جوانان تبیین و تشریح کرد.

خرّم یادآوری کرد: امسال جشن عید سعید غدیر در آذربایجان‌شرقی و به ویژه تبریز به بهترین شکل ممکن و با مشارکت گسترده مردم برگزار شد.

وی بیان داشت: امیدوارم برگزاری باشکوه جشن عید سعید غدیر، الگوی مناسبی برای دیگر رویدادهای فرهنگی و مذهبی در سطح استان باشد.

استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین با قدردانی از برخورد خوب فرماندهی انتظامی استان در موضوع حجاب و ضرورت حمایت همه‌جانبه از آن تشریح کرد: دشمن برای حجاب برنامه‌ریزی دارد که ما نیز برای نقش بر آب کردن توطئه‌های آنان و برخورد هوشمند با این موضوع باید برنامه‌ریزی داشته باشیم.

وی همچنین با تبریک انتصاب امام جمعه تبریز به عضویت شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، گفت: این نشان از جایگاه نماینده ولی فقیه در استان، رضایت رهبر معظم انقلاب و نوآوری های ایشان دارد.

خرّم خاطرنشان کرد: این فرصت بزرگی برای استان است که نماد آن برگزاری یکی از پرشورترین نماز جمعه‌های کشور در استان می‌باشد.

انتهای پیام/