انتشارات علمی و فرهنگی با فیدیبو همکاری می‌کند
انتشارات علمی و فرهنگی با فیدیبو همکاری می‌کند

به گزارش روابط عمومی انتشارات علمی و فرهنگی، مدتی است که این انتشارات همکاری با فیبدیبو را آغاز کرده است. با توجه به شرایط روز و نیاز مخاطب مبنی بر دسترسی به کتاب الکترونیک و همین‌طور ضرورت رعایت حق ناشر و حق مؤلف، انتشارات علمی و فرهنگی با فیدیبو که اولین سامانه multi-platform تولید و […]

به گزارش روابط عمومی انتشارات علمی و فرهنگی، مدتی است که این انتشارات همکاری با فیبدیبو را آغاز کرده است.

با توجه به شرایط روز و نیاز مخاطب مبنی بر دسترسی به کتاب الکترونیک و همین‌طور ضرورت رعایت حق ناشر و حق مؤلف، انتشارات علمی و فرهنگی با فیدیبو که اولین سامانه multi-platform تولید و توزیع کتاب الکترونیک و صوتی در خاورمیانه است، وارد همکاری شده و در فاز نخست در حدود ۵۰۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف در این سامانه قرار گرفته است. 

در فاز بعدی این همکاری بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب دیگر در اختیار فیدیبو قرار گرفته است که به زودی کار بارگذاری آن به انجام خواهد رسید. 

این رویداد به معنای آن است که از این پس مخاطبان انتشارات علمی و فرهنگی می‌توانند از سراسر ایران و جهان به‌راحتی به کتاب‌های این انتشارات دسترسی داشته باشند؛ چراکه امکان پرداخت ریالی و دلاری نیز در سامانه فیدیبو فراهم است. 

مخاطبان این نشر برای دسترسی به کتاب‌های موجود انتشارات علمی و فرهنگی در سامانه فیدیبو کافی است «علمی و فرهنگی» را در فیدیبو جستجو کنند. 

از آخرین محصولات انتشارات علمی و فرهنگی که در سامانه فیدیبو قرار گرفته‌اند، می‌توان به مجلۀ “کتاب امروز” اشاره کرد که بعد از ۵۰ سال مجددا منتشر شده است.