به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان تیم نساجی قائم‌شهر است. تراکتوری در ۴ بازی آخر تنها یک امتیاز گرفته و برابر پرسپولیس تهران، هوادار و ذوب‌آهن مغلوب شده و تنها برابر فجر سپاسی در هفته قبل به تساوی یک […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان تیم نساجی قائم‌شهر است.

تراکتوری در ۴ بازی آخر تنها یک امتیاز گرفته و برابر پرسپولیس تهران، هوادار و ذوب‌آهن مغلوب شده و تنها برابر فجر سپاسی در هفته قبل به تساوی یک بر یک دست یافته بود.

سرخپوشان تبریزی با منطقه خطر جدول تنها یک امتیاز فاصله داشته و می‌دانند در صورت باخت به نساجی و برد تیم‌های فجر سپاسی و نفت مسجد سلیمان، شاگردان سولدو به رده پانزدهم جدول تنزل خواهند یافت، هر چند رقیبان تراکتور در پایین جدول به مصاف سرخابی‌های پایتخت رفته و کار سختی پیش رو دارند.

برتری تراکتور این تیم را ۱۵ امتیازی کرده و به طور موقت این تیم را از منطقه خطر دور خواهد کرد.

نساجی در سال‌های اخیر همیشه در تبریز نتیجه خوبی را کسب کرده و حریفی راحت برای تبریزی‌ها نیست. آخرین باخت نساجی در هفته هفتم در اصفهان برابر سپاهان بوده و این تیم در ۷ بازی بعدی خود ۳ پیروزی کسب کرده و ۴ بازی هم مساوی کرده است.

نساجی در هفته چهاردهم موفق به کسب پیروزی برابر تیم ذوب‌آهن اصفهان شده و با ۱۹ امتیاز در رده هشتم قرار دارد.

تراکتوری‌ها هم هر ۳ برد خود در این فصل را در تبریز کسب کرده و امیدوار هستند برابر تیم نساجی نیز به ۳ امتیاز بازی دست یابند.

بازی تیم‌های تراکتور با نساجی قائم شهر ساعت ۱۵ فردا پنج شنبه ۲۳ دی در ورزشگاه اختصاصی تراکتور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷