امنیت جامعه مرهون تلاش شبانه‌روزی نیروهای انتظامی است
امنیت جامعه مرهون تلاش شبانه‌روزی نیروهای انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی در اقصا نقاط استان به صورت شبانه روزی برای برقراری نظم و امنیت تلاش می کنند، گفت: باید قدردان و قدرشناس زحمات نیروهای نظامی و انتظامی بود که مجاهدانه برای برقراری آرامش در جامعه تلاش می کنند. عابدین خرّم در مراسم بزرگداشت هفته فراجا، با تاکید […]


استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی در اقصا نقاط استان به صورت شبانه روزی برای برقراری نظم و امنیت تلاش می کنند، گفت: باید قدردان و قدرشناس زحمات نیروهای نظامی و انتظامی بود که مجاهدانه برای برقراری آرامش در جامعه تلاش می کنند.

عابدین خرّم در مراسم بزرگداشت هفته فراجا، با تاکید بر اینکه امنیت نه خریدنی است و نه به خودی خود ایجاد می شود، افزود: امنیت به بهای سنگین به دست می آید و حفظ، تداوم و استمرار آن نیازمند تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی در ابعاد مختلف است.
 
وی با اشاره به اینکه امنیت موضوع سلبی و آنی نیست، ادامه داد: امنیت جامعه ارتباط مستقیم با توسعه، بهبود وضعیت زندگی، کسب و کار، اشتغال و تولید دارد و اگر امنیت در جامعه برقرار نباشد دلخوشی و شادکامی در جامعه وجود نخواهد داشت.
 
خرّم با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی دژ مستحکم جامعه هستند، گفت: در سایه تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه، مردم در آسایش و آرامش به زندگی روزمره خود ادامه می دهند.
 
وی اظهار داشت: در بحث برخورد با ارازل و اوباش و اخلال گران نظم و امنیت در جامعه، نیروی انتظامی به خوبی و با اقتدار عمل کرده است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت: دشمنان نظام به دنبال نابودی سرمایه های مادی و معنوی جامعه هستند، از این رو اولین هدف آنان از بین بردن نظم و امنیت در جامعه است.
 
تراب محمدی ادامه داد: نیروهای انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت در تمامی صحنه ها حضوری فعال داشته و در کنار سایر دستگاه های امنیتی و نظامی برای برقراری امنیت شبانه روز تلاش می کنند.
 
وی گفت: تمامی کارکنان نیروی انتظامی نیروهایی مومن، انقلابی و جهادی هستند که در راستای خدمت به نظام و مردم فعالیت می کنند.
 
در این مراسم از فرماندهان و افسران نمونه فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی تجلیل شد.