امروز ۱۳۰ نفر از محکومین زندانیان لرستان آزاد می‌شوند
امروز ۱۳۰ نفر از محکومین زندانیان لرستان آزاد می‌شوند

محمد رزم امروز دهم فروردین‌ماه در جمع قضات و کارکنان دستگاه قضایی لرستان که در سالن اجلاس جهادکشاورزی استان برگزار شد، اظهار کرد: دادگستری از قضات و کارمندان پاک دست، متعهد، جهادی و مستقل تشکیل شده است. وی بیان کرد: ۲۵ کمیته برای اجرای سیاست‌های قوه قضاییه تشکیل شده است. رئیس‌کل دادگستری لرستان افزود: از […]

محمد رزم امروز دهم فروردین‌ماه در جمع قضات و کارکنان دستگاه قضایی لرستان که در سالن اجلاس جهادکشاورزی استان برگزار شد، اظهار کرد: دادگستری از قضات و کارمندان پاک دست، متعهد، جهادی و مستقل تشکیل شده است.

وی بیان کرد: ۲۵ کمیته برای اجرای سیاست‌های قوه قضاییه تشکیل شده است.

رئیس‌کل دادگستری لرستان افزود: از زمانی که مسئولیت لرستان را برعهده گرفتم ۵۶ هزار و ۷۹۱ فقره پرونده در دست بررسی بوده که با تلاش همکاران به ۲۲ هزار و ۶۲۵ فقره رسیدگی شده است و ۲۷ هزار و ۱۶۱ پرونده مختومه شده است.

رزم با بیان اینکه در دوره مسئولیتم بیش از ۴۳۷ هزار فقره پرونده به دستگاه قضایی استان وارد شده است، گفت: از این تعداد ۴۸ هزار و ۲۵۰ پرونده از شهریور گذشته تاکنون منجر به سازش شده است.

رئیس شورای قضایی لرستان عنوان کرد: ۱۸۶۵ مورد بازدید از زندان‌های استان انجام و در سال ۹۹، شاهد ۱۶ درصد کاهش ورودی به زندان‌های استان بودیم.

وی عنوان کرد: هم‌اکنون بیش از ۴۰۰۰ زندانی در زندان‌های لرستان به سر می‌برند.

رزم تعیین وضعیت زندانیان را یکی دیگر از وظایف دادگستری لرستان برشمرد و با بیان اینکه با ۲۶ میلیارد تومان ۲۲۰ زندانی جرائم غیرعمد و مالی از زندانیان استان آزاد شدند، اظهار کرد: امروز ۱۳۰ نفر از محکومین زندانیان استان آزاد می‌شوند.

رئیس شورای قضایی لرستان یادآور شد: ساختمان‌ها و ناوگان دستگاه قضایی فرسوده است و نیازمند نوسازی هستند.

انتهای پیام