افزایش جان باختگان انفجار تبریز به ۷ نفر
افزایش جان باختگان انفجار تبریز به ۷ نفر

سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: با پیدا شدن جسد یک زن و و یک مرد از ساختمان‌های مجاور انفجار ساختمان در تبریز تعداد فوتی‌ها به هفت نفر رسید. وحید شادی‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز از  پیدا شدن جسد یک مرد  و زن دیگر از زیر آوار در ساختمان مجاور حادثه انفجار […]سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: با پیدا شدن جسد یک زن و و یک مرد از ساختمان‌های مجاور انفجار ساختمان در تبریز تعداد فوتی‌ها به هفت نفر رسید.

وحید شادی‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز از  پیدا شدن جسد یک مرد  و زن دیگر از زیر آوار در ساختمان مجاور حادثه انفجار تبریز خبر داد و اظهار کرد: ساعت ۱۲:۱۰ یکشنبه جسد مردی از زیر آوار پیدا و جمع جان باختگان حادثه تلخ به هفت نفر رسید.

وی افزود: این حادثه پنج مصدوم تاکنون داشته و دو مصدوم انتقال به بیمارستان‌های سینا و امام رضا( ع) و سه مصدوم درمحل درمان شدند.

شادی‌نیا گفت: سه دستگاه آمبولانس اورژانس درمحل تااتمام عملیات آواربرداری درمحل حضور دارند.

محمدباقر هنربر مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی  پیش از این گفته بود: علت انفجار تبریز در دست بررسی است و جزئیات به زودی اعلام می‌شود.

وی افزود: این انفجار که در سه بامداد امروز اتفاق افتاد به حدود ۱۰۰ واحد مسکونی آسیب زده همچنین شیشه‌های خانه‌های اطراف شکسته شده و در پارکینگ‌ها هم آسیب دیده است.

هنربر تصریح کرده بود: سه واحد مسکونی ۱۰۰ درصد تخریب شده است.

برای دیدن گزارش تصویری این انفجار اینجا را کلیک کنید.

پایان پیام/