اعلام آمادگی۱۴ تیم  برای حضور در سی و ششمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان
اعلام آمادگی۱۴ تیم  برای حضور در سی و ششمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: ۱۴ تیم برای حضور در سی و ششمین دوره تور بین المللی ایران – آذربایجان اعلام آمادگی کرده‌اند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، تراب محمدی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز در جلسه هماهنگی سی و ششمین دوره تور بین المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان، […]مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: ۱۴ تیم برای حضور در سی و ششمین دوره تور بین المللی ایران – آذربایجان اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، تراب محمدی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز در جلسه هماهنگی سی و ششمین دوره تور بین المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان، این رویداد ورزشی را یکی از شاخص ترین رویدادهای ورزشی در سطح کشور دانست و  اظهار کرد: حضور دوچرخه سواران کشورهای مختلف جهان در این رویداد بین المللی، فرصتی مناسب برای معرفی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و جاذبه های گردشگری استان است.

وی خاطرنشان کرد: جوانان یکی از مخاطبان اصلی این رویداد بین المللی هستند که می تواند ضمن ترغیب آنها به ورزش در جهت غنی‌سازی اوقات فراغت آنها نیز موثر باشد.

محمدی همکاری و هم‌افزایی دستگاه های مختلف را در برگزاری هرچه بهتر سی و ششمین دوره تور بین المللی ایران- آذربایجان با اهمیت عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه این دوره از تور مانند دوره های گذشته در سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار خواهد شد، لذا شایسته است تمام دستگاه‌ها و نهادهای دخیل با وحدت رویه در جهت میزبانی شایسته از میهمانان گام بردارند و اهتمام کافی را در حسن اجرای پیوست فرهنگی این رویداد داشته باشند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی به اهمیت بحث اطلاع رسانی تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه لاجرم این رویداد بین المللی در مراحل مختلف برگزاری با محدودیت های ترافیکی برای شهروندان همراه خواهد بود باید زمان و مکان مراحل مختلف به سمع و نظر شهروندان برسد تا با برنامه ریزی قبلی در رفت و آمد خود دچار مشکل نشوند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی هم در این جلسه گفت: ۱۴ تیم از کشورهای پرتقال، چین، اندونزی، تایلند، مالزی، ژاپن، مراکش، مغولستان، ترکیه و قزاقستان برای حضور در سی و ششمین دوره تور بین المللی ایران – آذربایجان اعلام آمادگی کرده‌اند.

ستوده‌نژاد گفت: این رویداد از چهارم تا نهم شهریور ماه به میزبانی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در شش مرحله برگزار خواهد شد.

پایان پیام/