اعضای هیات اجرایی ستاد انتخابات تبریز مشخص شد
اعضای هیات اجرایی ستاد انتخابات تبریز مشخص شد

30 نفراز معتمدین مردم برای هیات اجرایی دعوت شد که ۸ نفر از معتمدین به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان علی البدل و از امروز هیات اجرایی کار خود را آغاز کرد بر اساس قانون هیات های اجرایی در قانون ۱۱ نفر است.

به گزارش قلم پرس،فرماندار تبریز ظهر امروز در جمع خبرنگاران حاضر شده و گفت؛۳۰ نفراز معتمدین مردم برای هیات اجرایی دعوت شد که ۸ نفر از معتمدین به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان علی البدل و از امروز هیات اجرایی کار خود را آغاز کرد بر اساس قانون هیات های اجرایی در قانون ۱۱ نفر است.

فرماندار تبریز در ادامه اعضای اصلی هیات اجرایی را اعلام کرد: بهروز مهدوی،محبوب علیلو،حسین پورفیضی،حجت الاسلام احمد حمیدی،فرخ جلالی سید غفار حسینی،حجت الاسلام میکائیل اسکندری،خانم حکیمه غفوری،جمال الدین نیکنام و رئیس ثبت احوال شهرستان تبریز از اعضای هیات اجرایی تبریز است.

در ادامه محبوب علیلو دادستان تبریز در بین خبرنگاران گفت؛امروز اعضای هیات اجرایی انتخاب شد،که بنای ما در دعوت از معتمدین مردم برگزاری انتخابات سالم است.

وی با اشاره به تبلیغات زودهنگام برخی ار داوطلبین خاطر نشان کرد؛ با تخلفات طبق قانون برخورد خواهد شد،و با توجه به تکالیف قانون انتخابات اقدام به ستاد پیگیری و پیشگیری از تخلفات انتخابی از استان انجام شده است، با همکاری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و انتظامی این عزیزان را تحت نظر داریم و تخلف از سوی هر کاندیدی برخورد خواهدشد هم در دادسرا وهم در دادگاه های بدوی شعبه ویژه‌ایی برای پیگیری تخلفات ایجاد شده است.

دادستان تبریز خاطرنشان کرد؛ مردم به متخلفین قانون شکن اعتماد نکنند چراکه کسی که عمل به قانون را از خودش شروع نکند باید امیدی به فعالیت وی نداشته باشیم.