اعضای شورای شهر تبریز  چقدر حقوق می گیرند+ لیست حقوق
اعضای شورای شهر تبریز  چقدر حقوق می گیرند+ لیست حقوق

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از انتشار رسمی حق الجلسات و حقوق اعضای این شورا در راستای تحقق وعده “شفافیت” ( در خرداد ۱۴۰۱) خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، “حجت‌الاسلام رسول برگی” صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: موضوع انتشار حق‌الجلسات  اعضای شورای شهر که پیش از این و در قالب […]رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از انتشار رسمی حق الجلسات و حقوق اعضای این شورا در راستای تحقق وعده “شفافیت” ( در خرداد ۱۴۰۱) خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، “حجت‌الاسلام رسول برگی” صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: موضوع انتشار حق‌الجلسات  اعضای شورای شهر که پیش از این و در قالب طرحی از سوی اینجانب مطرح شده بود، پس از ایجاد بسترهای لازم به تصویب رسید و هم اکنون حق‌الجلسات اعضای شورای شهر در سامانه شفافیت شهرداری منتشر شده است. 

وی گفت: از این پس عموم شهروندان، اهالی رسانه و دیگر مسوولان این امکان را خواهند داشت تا با مراجعه به سامانه شفافیت شهرداری، از کم و کیف دریافتی‌های نمایندگان شورای شهر در هر ماه مطلع شوند.

برگی همچنین با اشاره به ضرورت اجرای این طرح افزود: شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان ناظر و سیاستگذار مدیریت شهری در راستای حاکم نمودن شفافیت در بدنه مدیریت شهری، باید با پیشگامی تقید عملی خود را  به رویکرد شفافیت در حوزه‌های مختلف شهرداری نشان می‌داد که خوشبختانه این هدف امروز در گام عملی محقق شده است.

وی خاطرنشان کرد: عملکرد شورای اسلامی ششم شهر تبریز و طرح‌های مصوب در راستای شفاف‌سازی هرچه بیشتر دیگر امور و حوزه‌ها تداوم خواهد داشت.

 

 برای دیدن حق الجسه اعضای شورای اسلامی شهر تبریز اینجا کلیک کنید.

   

لازم به ذکر است تمام ارقام به ریال است.

براساس این گزارش، مردم انتظار دارند لیست حقوق مدیران شهرداری تبریز هم شفاف سازی شود.

انتهای پیام/