به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، اتلتیکو مادرید در یکی از بازی‌های حساس هفته بیست و نهم لالیگا به مصاف سویا رفت و با یک گل شکست خورد که این نتیجه به سود رئال و بارسلونا بود. دیگو سیمئونه اعتراف کرد که تصمیمات اشتباه او باعث شکست تیمش در این بازی شد. او […]

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، اتلتیکو مادرید در یکی از بازی‌های حساس هفته بیست و نهم لالیگا به مصاف سویا رفت و با یک گل شکست خورد که این نتیجه به سود رئال و بارسلونا بود.

دیگو سیمئونه اعتراف کرد که تصمیمات اشتباه او باعث شکست تیمش در این بازی شد.

او گفت: در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم. عملکرد خوبی از خود نشان ندادیم و خودمان کار را سخت کردیم. تنها بعد از نیم ساعت مجبور به تعویض شدیم و این نشان می‌دهد که سرمربی تیم (خود سیمئونه) در چینش ترکیب اشتباه کرد.

سیمئونه ادامه داد: من براین باور هستم که سویا با شایستگی توانست پیروز بازی شود هر چند که ما هم توانستیم در نیمه دوم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم. ۹ بازی دیگر باقی مانده است و برای قهرمانی به پیروزی در همه بازی ها نیاز داریم.باید به خوبی خود را آماده دیدار برابر بتیس کرد. بازی سختی پیش رو داریم.

اتلتیکو مادرید با این شکست با ۶۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی باقی ماند. رئال مادرید با ۶۳ امتیاز در رده دوم جای دارد و اگر بارسلونا بتواند در دیدار امشب خود برابر وایادولید به پیروزی برسد ۶۵ امتیازی می شود و به یک قدمی اتلتیکو صدرنشین خواهد رسید.

انتهای پیام