شهردار منطقه ۴ تبریز از اصلاح سیستم روشنایی معابر و پارک‌ها در قالب طرح نگهداشت شهری خبر داد. به گزارش قلم پرس، مسعود علیلو با اعلام این خبر، گفت: بهسازی و اصلاح روشنایی معابر و پارک‌های سطح منطقه با هزینه بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در قالب طرح نگهداشت شهری توسط نیروهای تاسیساتی و خدماتی […]شهردار منطقه ۴ تبریز از اصلاح سیستم روشنایی معابر و پارک‌ها در قالب طرح نگهداشت شهری خبر داد.

به گزارش قلم پرس، مسعود علیلو با اعلام این خبر، گفت: بهسازی و اصلاح روشنایی معابر و پارک‌های سطح منطقه با هزینه بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در قالب طرح نگهداشت شهری توسط نیروهای تاسیساتی و خدماتی در حال اجرا است.
وی هدف از اجرای این طرح را ارائه خدمات شایسته، ارتقای زیبایی‌های بصری شهری، حفظ آرامش و امنیت و تردد ایمن رانندگان در شب عنوان کرد.
شهردار منطقه ۴ تبریز اظهار کرد: بر این اساس، مشکلات روشنایی اول خیابان شهیدان ذاکر از سمت پل سرداران فاتح، پل شهیدان صبور، میدان یکه‌دکان، پارک میلاد، میدان جهاد، میدان منجم و پارک‌های تندرستی، سردار ملی، آنا، امیرکبیر، قطران، کوچه‌باغ، شادی، پامچال، حکیم‌نباتی، میدان ۵ مرداد، مسیر چایکنار و فاز ۱ پارک بزرگ برطرف شده است.