اشتغال ۵۵ درصدی زندانیان استان قزوین
اشتغال ۵۵ درصدی زندانیان استان قزوین

خبرگزاری میزان- حمیدرضا جهانگیری مدیرکل زندان‌های استان قزوین در حاشیه بازدید از اندرزگاه کارگران زندان مرکزی گفت: اشتغال زندانیان در دوران تحمل حبس یکی از مهمترین سیاست‌های تحولی سازمان زندان‌ها در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی برای زندانیان و خانواده آنهاست. وی افزود: برنامه اشتغال‌وحرفه آموزی در زندان نقش اساسی در بازگرداندن زندانیان به جامعه ایفا […]

خبرگزاری میزان- حمیدرضا جهانگیری مدیرکل زندان‌های استان قزوین در حاشیه بازدید از اندرزگاه کارگران زندان مرکزی گفت: اشتغال زندانیان در دوران تحمل حبس یکی از مهمترین سیاست‌های تحولی سازمان زندان‌ها در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی برای زندانیان و خانواده آنهاست.

وی افزود: برنامه اشتغال‌وحرفه آموزی در زندان نقش اساسی در بازگرداندن زندانیان به جامعه ایفا می‌کند و زندانی پس از پایان دوران حبس، وارد محیط کار درجامعه خواهد شد.

جهانگیری خاطرنشان کرد:ارتقاء برنامه‌های اشتغالزایی زندانیان در راستای توانمند سازی آن‌ها وحمایت و مراقبت از خانواده زندانیان است و همه زندانیان باید از این فرصت فراهم شده به نفع تغییر مسیر زندگی خود استفاده نمایند.

مدیرکل زندان‌های استان قزوین بیان داشت:اشتغال زندانیان در استان قزوین بالغ بر ۵۵ درصد بوده و با هدف گذاری سازمان زندان‌های کشور در سالجاری، این رقم با تلاش همه مسئولین به ۸۰ درصد خواهد رسید.

وی درپایان اذعان داشت: تلاش همکاران در راستای ارتقای برنامه‌های شغلی زندانیان شایسته تقدیر است؛ اما این روند مطلوب باید تا تحقق کامل هدف سازمانی توسعه داشته باشد.

مدیرکل زندان‌های استان قزوین در این بازدید بازندانیان اندرزگاه کارگران دیدار و گفتگو کرد و ازنزدیک به بررسی مشکلات آن‌ها پرداخت.

انتهای پیام/