شهردار منطقه ۱ از استقبال چشمگیر شهروندان از پارکهای سطح این منطقه در پی برنامه‌های روز طبیعت خبر داد. به گزارش قلم پرس، اکبر پورخردمند بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های این منطقه مبنی بر آماده‌سازی پارکهای سطح حوزه جهت استفاده شهروندان گرامی در روز طبیعت، اقدامات ویژه‌ای از جمله تعمیر، تجهیز و راه‌اندازی آبنماها، اصلاح […]شهردار منطقه ۱ از استقبال چشمگیر شهروندان از پارکهای سطح این منطقه در پی برنامه‌های روز طبیعت خبر داد.

به گزارش قلم پرس، اکبر پورخردمند بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های این منطقه مبنی بر آماده‌سازی پارکهای سطح حوزه جهت استفاده شهروندان گرامی در روز طبیعت، اقدامات ویژه‌ای از جمله تعمیر، تجهیز و راه‌اندازی آبنماها، اصلاح و ساماندهی سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌ها، اصلاح و راه‌اندازی دستگاه‌های ورزشی و وسائل بازی کودکان، رفع موانع پیاده راه‌ها و ساماندهی مسیرها، زیباسازی داخل پارکها، اصلاح و راه‌اندازی نورپردازی‌ها و … انجام پذیرفت که این امر باعث استقبال چشمگیر شهروندان از پارکهای این منطقه شد.
شهردار منطقه ۱ افزود: نقش فضاسازی‌ها و گلکاری‌های زیبا در پارکها نیز مزید بر علت بود که چهره‌ای زیبا و مفرح را برای شهروندان به ارمغان آورده بود که باعث جذب حداکثری شهروندان برای گذراندن اوقات خوش و شادی در روز طبیعت شد.