استقبال نماینده ولی فقیه و رئیس کل دادگستری زنجان از طرح همراه با حافظان امنیت
استقبال نماینده ولی فقیه و رئیس کل دادگستری زنجان از طرح همراه با حافظان امنیت

خبرگزاری میزان – حسین غفران نیا رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح زنجان به مناسبت فرارسید سال جدید با آیت الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار کرد. این مقام قضایی در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید گزارشی از وضعیت عملکرد سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان […]

خبرگزاری میزان – حسین غفران نیا رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح زنجان به مناسبت فرارسید سال جدید با آیت الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار کرد.

این مقام قضایی در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید گزارشی از وضعیت عملکرد سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان زنجان در سال گذشته و اجرای طرح نوروزی همراه با حافظان امنیت در سطح این استان ارائه کرد.

آیت الله علی خاتمی نیز نماینده ولی فقیه ضمن قدردانی از زحمات نیرو‌های مسلح بویژه نیروی انتظامی اجرای طرح همراه با حافظان امنیت را بسیار موثر و باعث دلگرمی نیروی انتظامی و مردم دانست و از کلیه‌ی دست اندرکاران این طرح قدردانی کرد.

همچنین به مناسبت شروع سال جدید، رئیس، دادستان نظامی و قضات سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان زنجان با رئیس کل دادگستری زنجان دیدار کردند.

بیشتر بخوانید:

غفران نیا رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح زنجان در این دیدار گفت: در ایام نوروز با اجرای طرح همراه با حافظان امنیت همراه و همیار مأموران خدوم و زحتمکش نیروی انتظامی هستیم.

وی افزود: با بازدید‌های منظم از یگان‌ها و پاسگاه‌های انتظامی استان زنجان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات این عزیزان، وضعیت عملکرد آن‌ها را نیز مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

در ادامه، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان نیز ضمن قدردانی از اجرای این طرح گفت: اجرای این گونه برنامه‌ها می‌تواند باعث تشویق و دلگرمی کارکنان نیروی انتظامی شود.

وی افزود: زمانی که آن‌ها در سخت‌ترین شرایط با خستگی فراوان در حال انجام وظیفه هستند حضور قضات سازمان نیرو‌های مسلح و تقدیر از عملکرد و دیده شدن این گونه خدمات می‌تواند باعث افزایش انگیزه و رفع خستگی در این عزیزان شود.

انتهای پیام/