استفاده از همه ظرفیت‌ها برای اجرای همزمان ماموریت‌های گسترده حوزه راه و شهرسازی در استان
استفاده از همه ظرفیت‌ها برای اجرای همزمان ماموریت‌های گسترده حوزه راه و شهرسازی در استان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به گستره وظایف و ماموریت‌های وزارت راه و شهرسازی و دستگاه‌های تابعه آن در استان، گفت: انتظار داریم همه ماموریت‌های این وزارتخانه در استان با تعامل و همکاری دستگاه‌های مسئول به طور همزمان اجرایی و عملیاتی شود. جواد رحمتی در دیدار با معاون وزیر راه و […]


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به گستره وظایف و ماموریت‌های وزارت راه و شهرسازی و دستگاه‌های تابعه آن در استان، گفت: انتظار داریم همه ماموریت‌های این وزارتخانه در استان با تعامل و همکاری دستگاه‌های مسئول به طور همزمان اجرایی و عملیاتی شود.

جواد رحمتی در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به تمرکز دولت سیزدهم بر موضوع مسکن، اظهار داشت: بخشی از مشکلات این بخش از قبیل تأمین زمین موردنیاز و سیاست‌گذاری در پروژه‌های مسکن نیازمند حمایت از سوی وزارتخانه است.

وی همچنین با بیان اینکه بخش مهمی از پروژه‌های آزادراهی کشور در آذربایجان شرقی اجرا می‌شود، گفت: تکمیل کریدورهای ترانزیتی و شبکه ریلی در استان، یکی مطالبه ملی و استانی است که کارهایی در این زمینه شروع شده، اما به کندی پیش می‌رود که در این زمینه نیز خواستار توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی هستیم.

رحمتی همچنین با قدردانی از خدمات و تلاش‌های ابوالقاسم سلطانی، مدیرکل پیشین راه و شهرسازی استان، از مدیرکل جدید خواست تا با استفاده حداکثری از تمام ظرفیت‌های داخلی و تعامل با دستگاه‌های ملی، ضمن تحرک‌بخشی به ادارات تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان، زمینه‌ساز تحولات مثبت در این حوزه باشد.

ایمان اسلامیان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی هم با معرفی امیر بخشی‌زاده به‌عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی آذربایجان شرقی، گفت: با توجه به کمبود شدید منابع مالی، بدون نگاه فرابخشی و حاکمیتی به موضوعات و مسائل این وزارتخانه، امکان موفقیت وجود ندارد و بر این اساس نیازمند حمایت مدیریت استان از دستگاه‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی هستیم.