استاندار کرمان: ستوده‌نژاد شرایط پایداری دارد/ نیاز به عمل جراحی نیست
استاندار کرمان: ستوده‌نژاد شرایط پایداری دارد/ نیاز به عمل جراحی نیست

استاندار کرمان گفت: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی شرایط پایداری دارد و نیازی به عمل جراحی نیست. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: وزیر ورزش و هیات همراه بعد از مراسم امروز در کرمان و زیارت مرقد شهید سردار سلیمانی، با هلی‌کوپتر به سمت […]استاندار کرمان گفت: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی شرایط پایداری دارد و نیازی به عمل جراحی نیست.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: وزیر ورزش و هیات همراه بعد از مراسم امروز در کرمان و زیارت مرقد شهید سردار سلیمانی، با هلی‌کوپتر به سمت بافت حرکت کردند و قرار بود امشب از بندرعباس به تهران بازگردند، اما به دلایل نامشخص هلی کوپتر در لحظه نشستن در ورزشگاه شهر بافت دچار سانحه می شود که متاسفانه آقای احمدی مشاور وزیر در این حادثه جان خود را از دست دادند.

وی گفت: در عکس‌هایی که از مغز آقایان وزیر و همچنین ستوده‌نژاد گرفته شده عارضه شدید نبوده و خونریزی لکه کوچکی بوده و طبق نظر متخصصان نیازی به عمل جراحی نیست و مصدومان باید در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر باشند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷