استاندار آذربایجان‌شرقی: نمایشگاه کتاب تبریز در سطح عالی برگزار شود
استاندار آذربایجان‌شرقی: نمایشگاه کتاب تبریز در سطح عالی برگزار شود
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب تبریز چند سالی است که برگزار نمی شود، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ماموریت دارد این خلا را پر کند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرّم امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سالن جلسات سپاه عاشورا، اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه دارد از امسال برگزاری نمایشگاه کتاب تبریز را در سطح عالی محقق کند.

وی اضافه کرد: اقدامات خوبی در ارتباط با برگزاری جهاد تبیین برای معلمان استان انجام گرفته که می تواند در شروع سال تحصیلی تاثیرگذار باشد.

وی یادآوری کرد: همچنین برنامه های خوبی برای آغاز سال تحصیلی در دانشگاه های آذربایجان شرقی تدارک دیده شده است.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سفر آقای رئیس جمهور در ابعاد داخلی و بین المللی کم نظیر بود که جای شکر دارد، گفت: در این سفر، پیام ملت بزرگ ایران توسط رئیس دولت مردمی در تریبون سازمان ملل به جهانیان گفته شد که آثار مبارکی داشته که ادامه خواهد داشت.

خرم با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در حوزه فضای مجازی آذربایجان شرقی تاکید کرد: نیاز به یک هم افزایی، هماهنگی و تأثیرگذاری و اثربخشی در این حوزه داریم که اکنون یک‌ حلقه مفقوده است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های فضای مجازی از نظر سطح و گستردگی خیلی خوب است، امام از نظر عمق و تأثیرگذاری نیاز به بررسی دارد، ادامه داد: آذربایجان شرقی به عنوان کریدور فضای مجازی باید نقش ایفا کند.

خرم گفت: باید مجموعه اقدامات انجام گرفته در حوزه فضای مجازی آذربایجان شرقی برون داد استانی، منطقه ای، ملی و فراملی داشته باشد.

انتهای پیام/