اخباری: در جام جهانی امیدوار به صعود هستیم/تلاش می کنم نظر مثبت کادر فنی را جلب کنم
اخباری: در جام جهانی امیدوار به صعود هستیم/تلاش می کنم نظر مثبت کادر فنی را جلب کنم

دروازه بان تیم تراکتور گفت: در جام جهانی قبلی تا مراحل آخر در اردوی تیم ملی بودم. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدرضا اخباری دروازه بان تیم ملی درباره آمادگی برای جام جهانی، گفت: طبق برنامه ای آقای کارلوس کی روش تدارک دیدند و مینی کمپ ها را تشکیل دادند. تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم و تمرینات […]دروازه بان تیم تراکتور گفت: در جام جهانی قبلی تا مراحل آخر در اردوی تیم ملی بودم.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدرضا اخباری دروازه بان تیم ملی درباره آمادگی برای جام جهانی، گفت: طبق برنامه ای آقای کارلوس کی روش تدارک دیدند و مینی کمپ ها را تشکیل دادند. تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم و تمرینات فشرده تر شده است. با اضافه شدن بازیکنان جوان به کمپ فشار مضاعف شده است. امیدوار خیلی آماده برای جام جهانی باشیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی درباره امیدش در جام جهانی در اولین حضورش در این تورنمنت، گفت: همه در جام جهانی امیدوار هستند. من در جام جهانی قبلی تا مراحل آخر بودم و در این دوره تلاش می کنم نظر مثبت کادر فنی را جلب کنم. برای جام جهانی ۱۰۰ درصد آماده هستیم. تمام ارگان ها در تلاش هستند تا تیم ملی بهترین امکانات را در اختیار داشته باشد.

کاپیتان تراکتور درباره رقبای تیم ملی در جام جهانی، گفت: همچنان که می دانید تیم های حاضر در گروه ما قوی هستند. آمریکای کنونی با آمریکای ۹۸ تفاوت زیادی دارد و این آمریکا قوی تر است و اکثر بازیکنانش در لیگ برتر انگلیس بازی می کنند. بازیکنان تیم ملی انگلیس هم نیازی به معرفی ندارند. همه ما آرزویمان صعود در جام جهانی است. البته کار بسیار دشوار و سختی است ولی همه به همین امید به جام جهانی می رویم و امیدواریم این آرزو محقق شود.

پایان پیام/۶۰۰۱۷