احکام معلمان شامل نظام رتبه‌بندی حداکثر تا نیمه خرداد صادر می‌شود /۱٫۸ تا ۵ میلیون تومان حقوق معلمان افزایش می‌یابد
احکام معلمان شامل نظام رتبه‌بندی حداکثر تا نیمه خرداد صادر می‌شود /۱٫۸ تا ۵ میلیون تومان حقوق معلمان افزایش می‌یابد

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس، گفت: آیین‌نامه اجرایی توسط دولت در ۲۵ این ماه ابلاغ خواهد شد، ابلاغ این آیین‌نامه باعث می‌شود در ماه آتی یعنی تا آخر خرداد رتبه‌بندی معلمان معلوم شود. به گزارش قلم پرس،از تبریز،علیرضا منادی اظهار کرد:کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  گام‌های بزرگی برداشته شود و  یکی […]نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس، گفت: آیین‌نامه اجرایی توسط دولت در ۲۵ این ماه ابلاغ خواهد شد، ابلاغ این آیین‌نامه باعث می‌شود در ماه آتی یعنی تا آخر خرداد رتبه‌بندی معلمان معلوم شود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز،علیرضا منادی اظهار کرد:کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  گام‌های بزرگی برداشته شود و  یکی از این گام‌ها قانون تحول رتبه‌بندی معلمان بود که در این سال‌ها اتفاق افتاد، فشار نمایندگان باعث شد دولت قبلی با فوریت لایحه را تقدیم مجلس کند.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: امیدواریم هر گامی که بر می‌داریم در راستای جلب رضایت خداوند باشد.

وی با اشاره به طرح رتبه‌بندی معلمان، گفت: معلمان براساس قانون رتبه‌بندی، جایگاه مشخصی پیدا کرده‌اند و تحولی بزرگ شروع شده است.

منادی افزود: برای اجرای این طرح، ۵۰ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است با این لایحه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تا پنج میلیون تومان حقوق معلمان افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/س