اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در تبریز/ دستگیری ۶۸ متهم
اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در تبریز/ دستگیری ۶۸ متهم

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز خبر داد و گفت : در این طرح ۳۵ نفر متهم دستگیر و تعداد ۳۳ معتاد خطرناک جمع آوری شدند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان الهوردیان امشب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان تبریز به منظور […]فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز خبر داد و گفت : در این طرح ۳۵ نفر متهم دستگیر و تعداد ۳۳ معتاد خطرناک جمع آوری شدند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان الهوردیان امشب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان تبریز به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با فروشندگان مواد مخدر، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز را به مدت ۲۴ ساعت اجرا کردند.

وی افزود:در این طرح که با حداکثر توان و بهره مندی هدفمند از امکانات اجرا شد؛ ۵ سوداگر مرگ،۳۳ معتاد تابلو خطرناک، ۱۸ سارق و ۱۲نفر نیز در ارتباط با سایر جرایم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز گفت: از نتایج دیگر این طرح کشف مقادیری مواد مخدر، کشف ۹ فقره پرونده سرقت و توقیف ۲۴دستگاه خودرو  است.

الهوردیان با تاکید بر تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی تصریح کرد: با توجه به فصل تابستان و حضور خانواده ها در تفرجگاه‌ها و پارک‌ها طرح سالم سازی و پاکسازی تفرجگاه‌ها نیز در دستور کار پلیس شهرستان است.

انتهای پیام/