اجرای طرح تبدیل پرونده‌های فیزیکی به الکترونیکی در آذربایجان شرقی
اجرای طرح تبدیل پرونده‌های فیزیکی به الکترونیکی در آذربایجان شرقی

به گزارش قلم پرس از تبریز ، موسی خلیل الهی در نشست شورای قضایی استان آذربایجان شرقی با اشاره به فرا رسیدن هفته گرامی داشت قوه قضائیه اظهار داشت: هفته قوه قضائیه فرصتی مناسب برای اطلاع رسانی و تشریح دستاوردهای قوه قضائیه بوده و باید اقداماتی که انجام شده باید به اطلاع مردم برسد. وی […]

به گزارش قلم پرس از تبریز ، موسی خلیل الهی در نشست شورای قضایی استان آذربایجان شرقی با اشاره به فرا رسیدن هفته گرامی داشت قوه قضائیه اظهار داشت: هفته قوه قضائیه فرصتی مناسب برای اطلاع رسانی و تشریح دستاوردهای قوه قضائیه بوده و باید اقداماتی که انجام شده باید به اطلاع مردم برسد.

وی با بیان اینکه در راستای تحقق سیاست های تحولی قوه قضائیه در استان اقدامات بسیار خوبی انجام شده است، ادامه داد: در راستای اجرای سیاست های تحولی قوه قضائیه طرح حذف فیزیکی پرونده های قضایی و تبدیل پرونده های فیزیکی به الکترونیکی به صورت آزمایشی در استان انجام خواهد شد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: امید داریم در آینده نزدیک تمام پرونده های قضایی دادگستری استان الکترونیکی شده و اوراق قضایی حذف شوند.

در این جلسه رئیس کل دادگستری استان از اجرای برنامه های مختلف گرامیداشت هفته قوه قضائیه از جمله برگزاری مصاحبه مطبوعاتی مسئولان قضایی استان، برگزاری میز خدمت و دیدار با خانواده معظم شهداء در هفته اول تیرماه ۱۴۰۰ خبر داد.  

انتهای پیام/۶۰۰۲۵