اجرای سالانه طرح افکارسنجی از میزان رضایتمندی شهروندان
اجرای سالانه طرح افکارسنجی از میزان رضایتمندی شهروندان
شهردار تبریز از تحقق ۱۰۰‌درصدی اهداف، برنامه و بودجه شهرداری تبریز در سه ماه اول سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: بهره مندی از تمامی توان علمی و تجربی برای تحصیل رضایتمندی شهروندان و تحقق هدفگذاری ها در دستور کار قرار گرفته است.

یعقوب هوشیار در جریان برگزاری چهارمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگار شهریارنیوز بر اهمیت و تاثیر مشارکت اجتماعی در میزان تحقق برنامه های مدون شهرداری تبریز تاکید کرد و افزود: رصد خروجی عملکرد و طرح نکته نظرات اصحاب رسانه و شهروندان می تواند چراغ راه شهرداری تبریز باشد.

وی یادآور شد: ارزیابی عملکرد شهرداری تبریز از نگاه شهروندان یکی از مهمترین رویکرد های مدیریت شهری برای افزایش میزان مشارکت اجتماعی در اجرای برنامه و پروژه‌های کلان شهری است که بر این اساس با مشارکت سازمان جهاد دانشگاهی عملکرد سال گذشته خود را مورد نظرسنجی و افکار سنجی قرار دادیم.

هوشیار ادامه داد: اطلاع یابی از میزان رضایتمندی و رفع موارد مطروحه از سوی شهروندان می تواند بستر های لازم برای ایجاد فضای تعاملی سازنده را فراهم کند.

وی همچنین در این نشست، به همکاری شهرداری تبریز با شرکت های دانش بنیان و بهره‌گیری از توان علمی و تحقیقاتی دانشگاه ها برای اجرای پروژه‌های مختلف شهری اشاره کرد.

انتهای پیام/