اتمام یک پروژه مسیرگشایی در هر منطقه از شهر تا پایان سال جاری
اتمام یک پروژه مسیرگشایی در هر منطقه از شهر تا پایان سال جاری

شهردار تبریز از تلاش برای تحقق بودجه کامل در حوزه مسیرگشایی تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: در هر یک از مناطق دهگانه تبریز حداقل یک پروژه مسیرگشائی تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

به گزارش قلم پرس، یعقوب هوشیار در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اجرای پروژه‌های مسیرگشایی در مناطق دهگانه، اظهار کرد: علاوه بر سه پروژه مهم مسیرگشایی، شهرداری تبریز مسیرگشایی خیابان های ابرار و شهید بی مثل، دو خیابان در منطقه ۳، خیابان صنعت در منطقه ۶، خیابان سعید در منطقه ۷، خیابان آرامیان در منطقه ۸، چند خیابان در منطقه ۹ و خیابان علی بقال در منطقه ۱۰ را در دست اجرا دارد.

وی ادامه داد: در کنار این پروژه‌ها، پروژه چوخورلار نیز در مراحل نهایی است. پروژه‌ای که ۴۵ میلیارد هزینه کرده‌ایم و پیش‌بینی می‌کنیم تا ۶۵ میلیارد هزینه کنیم.
شهردار تبریز عنوان کرد: تلاش داریم تا پایان سال تحقق بودجه کامل در حوزه مسیرگشایی داشته باشیم. همچنین در هر یک از مناطق دهگانه تبریز حداقل یک پروژه مسیرگشائی تا پایان سال به اتمام می‌رسد.
وی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی در طول زمان مورد تغییر قرار می‌گیرند، گفت: تا به امروز در شهرداری تبریز مهندسی ارزش صورت نگرفته است. ما برای اولین بار در پروژه ها ساختار شکست را به کار بردیم. مثلا امروز می‌دانیم در پل شهید فروزنده چه کار می‌خواهیم انجام دهیم.
هوشیار اظهار کرد: بالاترین نمود پروژه‌های حمل و نقل و ترافیک، مترو است. گاهی در مقاطع مختلف چون تصمیم‌گیری با شهرداری نبوده، فوریت پروژه تحت تاثیر قرار گرفته است.

انتهای پیام/