به گزارش شهریار، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی آل‌هاشم در اولین یادواره شهدای مرزبانی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه نیروی انتظامی بیش از ۱۳ هزار شهید تقدیم کرده است، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس و بعد از آن، هم اکنون نیز در گوشه و کنار کشور شاهد شهادت عزیزانمان در نیروی قهرمان انتظامی هستیم. امام جمعه تبریز با […]

به گزارش شهریار، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی آل‌هاشم در اولین یادواره شهدای مرزبانی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه نیروی انتظامی بیش از ۱۳ هزار شهید تقدیم کرده است، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس و بعد از آن، هم اکنون نیز در گوشه و کنار کشور شاهد شهادت عزیزانمان در نیروی قهرمان انتظامی هستیم.

امام جمعه تبریز با اشاره به ۸۴۰ شهید نیروی انسانی در آذربایجان‌شرقی، گفت: این فداکاری و از جان گذشتگی در راه خدا، نهایت رستگاری انسان مومن و متدین است و آنان که جان خویش را در راه دین فدا می‌کنند، هم به جاودانگی ابدی نایل شده و هم شهادت‌شان تبدیل به الگوی فداکاری برای مردم می‌شود.  

وی خاطرنشان کرد: آنچه که وظیفه امروز ماست و بخصوص در این ایامی که مصادف با شهادت حاج قاسم سلیمانی است، ولایتمداری خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد:  از استاندار آذربایجان‌شرقی نیز بابت تعیین تکلیف باشگاه تراکتور تشکر می‌کنم، چرا که هواداران این تیم ولایی هستند.