آمریکا  بدنبال کشاندن ایران به پای مذاکرات منطقه ای و موشکی است/  ایران به کمتر از رفع کامل تحریم ها رضایت نمی دهد
آمریکا  بدنبال کشاندن ایران به پای مذاکرات منطقه ای و موشکی است/  ایران به کمتر از رفع کامل تحریم ها رضایت نمی دهد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به مذاکرات وین و جنگ روانی آمریکا برای تقابل افکار عمومی مردم ایران اسلامی گفت: درصدد است ایران به پای مذاکره منطقه ای و موشکی بکشاند و از این طریق به زعم باطل خود برجام های دیگر را رقم بزند. به گزارش قلم پرس،از تبریز،  حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی […]نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به مذاکرات وین و جنگ روانی آمریکا برای تقابل افکار عمومی مردم ایران اسلامی گفت: درصدد است ایران به پای مذاکره منطقه ای و موشکی بکشاند و از این طریق به زعم باطل خود برجام های دیگر را رقم بزند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز،  حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم امروز سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ در خطبه‌های نماز عید فطر  تبریز درمصلای امام خمینی(ره) این شهر و خیابان های اطراف با اشاره به مذاکرات وین و جنگ روانی آمریکا برای تقابل افکار عمومی مردم ایران اسلامی  اظهار کرد: مذاکرات وین مدتی است تقریبا متوقف شده است و طبق آنچه مقامات سیاست خارجی گفتند مباحث فنی تمام مطرح و نکته ابهامی برای اعضای دیگر باقی نمانده آنچه هست بهانه جویی‌های آمریکاست که به عنوان مهم ترین مانع بر سر دستیابی به توافق است.

وی افزود: دولت بایدن با مقصرسازی ایران به خاطر عدم موفقیت با پیشنهاد آمریکا مبنی بر باقی ماندن نام سپاه قدس در فهرست گروه های تروریستی درصدد است ایران به  پای مذاکره منطقه ای و موشکی بکشاند و از این طریق به زعم باطل خود برجام های دیگر را رقم بزند.

آل هاشم گفت:  تلاش برای برجسته کردن بیش از اندازه مذاکرات و شرطی کردن بازار ایران بخصوص بازار ارز و طلا به نشست های وین و ضریب دادن کاذب به این مذاکرات از جمله شگردهای تبلیغاتی دشمن است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تصریح کرد: این امر در حالی است که نظام اسلامی و دولت انقلابی همه تلاش خود را معطوف به مذاکرات رفع تحریم‌ها نکرده است و خنثی سازی رفع تحریم ها را راهبرد اصلی خود قرار داده است و قطعا نمایندگان انقلاب ایران اسلامی در مذاکرات که از فرزندان شجاع و انقلابی مردم ایران هستند در مقابل این زیاده خواهی شیطانی خواهند ایستاد و به چیزی کمتر از رفع کامل تحریم‌ها رضایت نخواهند داد.

 حل مشکلات اقتصادی کشور وابسته به ملاحظه ویژه به جامعه کارگری و حمایت واقعی از کارگر است

آل‌هاشم با بیان اینکه استقلال کشور وابسته به کار و کارگر است، اظهار کرد: جامعه کارگری جامعه متدین و جزو وافداران انقلاب و نظام است و کارگر ایرانی جزو بهترین کارگران دنیاست.

وی تاکید کرد: حل مشکلات اقتصادی کشور وابسته به ملاحظه ویژه به جامعه کارگری و حمایت واقعی از کارگر است.

امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه عید فطر روز بیداری، روز آگاهی انسان‌ها و روز حساب و کتاب است، اظهار کرد: هر روزی که در آن گناه نشود و معصیت الهی نباشد همان روز، روز عید است.

 امام جمعه تبریز با بیان اینکه روز عید فطر روز دریافت جایزه است، گفت: روز عید فطر روز بسیار مهمی برای مسلمانان است که پس از یک ماه روزه، تحجد و عبادت برای گرفتن پاداش الهی آماده می‌شوند.

این خبر تکمیل می شود

انتهای پیام/