آغاز نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه
آغاز نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه

خبرگزاری میزان – چهل و ششمین نشست خبری غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه امروز ۲۲ تیرماه آغاز شد. طبق روال هفته‌های گذشته این نشست خبری به صورت زنده از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت به آدرس (https://www.aparat.com/simayeedalat/live) پخش می‌شود. در ادامه اظهارات سخنگوی دستگاه قضا در این نشست خبری و پاسخ‌های وی به خبرنگاران به صورت […]

خبرگزاری میزان – چهل و ششمین نشست خبری غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه امروز ۲۲ تیرماه آغاز شد.

طبق روال هفته‌های گذشته این نشست خبری به صورت زنده از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت به آدرس (https://www.aparat.com/simayeedalat/live) پخش می‌شود.

در ادامه اظهارات سخنگوی دستگاه قضا در این نشست خبری و پاسخ‌های وی به خبرنگاران به صورت اجمالی از نظر می‌گذرد.

 

بدنه قوه قضاییه برای انجام ماموریت‌ها در دوره جدید تمام توان خود را به کار خواهند گرفت

۱۴۰۰/۰۴/۲۲ – ۱۰:۵۱

اسماعیلی گفت: بدنه قوه قضاییه از این انتخاب خرسند بوده و برای انجام ماموریت های قوه قضاییه در دوره جدید و نیل به اهداف و برنامه های مندرج تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا این دوره یکی از دوره های موفق قوه قضاییه باشد/ از ریاست قبلی قوه قضاییه، آیت الله رئیسی که یک دوره کوتاه مدت اما توام با افتخار را بنا نهادند کمال تشکر را دارم/بسیار خرسندم رییس قوه قضاییه علاوه بر مسولیت ها مورد اعتماد مردم قرار گرفته و بعنوان رئیس جمهور منتخب مردم برگزیده شدند، برای ایشان در مسولیت آینده آرزوی توفیق دارم/ با این دو انتخاب انشالله در دولت آینده شاهد تعامل و همکاری حداکثری فیمابین قوه قضاییه و دولت، بلکه قوای سه گانه خواهیم بود/این تعامل انشالله آثار و برکات مثبتی را برای مردم و جامعه ما به همراه خواهد داشت.

تشکر سخنگوی قوه قضاییه از رهبر معظم انقلاب

۱۴۰۰/۰۴/۲۲ – ۱۰:۴۷

سخنگوی قوه قضاییه در ابتدای نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: از رهبر انقلاب کمال تشکر را دارم که بر خانواده قوه قضاییه منت نهادند و بار دیگر مطابق خواست اعضای این خانواده یکی از بهترین پیشکسوتان این خانواده را برای ریاست انتخاب کردند/ برای ریاست قوه قضاییه در دوره مسولیت ایشان که در امتداد دوره قبل و از سوی ایشان به عنوان دوره تحول و تعالی نامگذاری شده است آرزوی توفیق دارم.

خبر در حال تکمیل است…