آغاز اردوی نماینده دراگون بوت بانوان ایران در قهرمانی جهان در دریاچه آزادی
آغاز اردوی نماینده دراگون بوت بانوان ایران در قهرمانی جهان در دریاچه آزادی

آغاز اردوی نماینده دراگون بوت بانوان ایران در قهرمانی جهان در دریاچه آزادی به گزارش قلم پرس – طبق اعلام روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات دراگون بوت قهرمانی جهان ۱۰ تا ۱۴ شهریورماه در جمهوری چک برگزار می‌شود. تیم آوش نیلگون خلیج فارس نماینده بانوان ایران در این رقابت‌هاست. این تیم به منظور آمادگی بیشتر و […]آغاز اردوی نماینده دراگون بوت بانوان ایران در قهرمانی جهان در دریاچه آزادی

به گزارش قلم پرس – طبق اعلام روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات دراگون بوت قهرمانی جهان ۱۰ تا ۱۴ شهریورماه در جمهوری چک برگزار می‌شود. تیم آوش نیلگون خلیج فارس نماینده بانوان ایران در این رقابت‌هاست.

این تیم به منظور آمادگی بیشتر و حضور موفق در این مسابقات از فردا ۱۳ مردادماه اردوی تمرینی خود را در دریاچه آزادی آغاز می‌کند. این اردو تا ۴ شهریور ادامه پیدا خواهد کرد.

آرزو پاسلار سرمربی و سمیرا همتی و فاطمه فتاحی مربی این تیم هستند.

گلناز غضنفریان از مازندران، مهسا کهنسال از خوزستان، شیما داناپور از آذربایجان شرقی، زیبا سماک‌حرفه از گیلان و نرجس سالاری‌پور، نسترن رحیمی، صدف زنداستا، رسپینا شیرخورشیدی، ای‌ساناایلان داغی، نرجس رنجبری، مینا افرنچه، الهه اسلامی، هلیا اسلامی، سمیه سلیمانی، فائزه سلیمانی، پرنیا شهبازی، فاطمه ملیوار و کیانا کمال‌زاده از هرمزگان پاروزنان دعوت‌شده به این اردو هستند.

انتهای پیام/