آزادی ۲۰۶ نفر از زندانیان دیه و جرائم غیر عمد در هرمزگان
آزادی ۲۰۶ نفر از زندانیان دیه و جرائم غیر عمد در هرمزگان

علی صالحی در گفتگو با میزان اعلام کرد: در سال گذشته ۲۰۶ نفر از زندانیان دیه و جرائم غیر عمد از زندان‌های استان آزاد شدند. وی بدهی زندانیان آزاد شده را بیش از ۱۲۲ میلیارد تومان اعلام کرد. رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه افزود: با تلاش مددکاران زندان و ستاد دیه استان، شاکیان این […]

علی صالحی در گفتگو با میزان اعلام کرد: در سال گذشته ۲۰۶ نفر از زندانیان دیه و جرائم غیر عمد از زندان‌های استان آزاد شدند.

وی بدهی زندانیان آزاد شده را بیش از ۱۲۲ میلیارد تومان اعلام کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه افزود: با تلاش مددکاران زندان و ستاد دیه استان، شاکیان این افراد نیز با مشارکت در این امر خیر از مبلغی بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از مطالبات خود گذشت نموده‌اند.

علی صالحی همچنین بیان داشت: با پیگیری‌های دستگاه قضایی استان از محل مشارکت‌های مردمی، کمک‌های خیرین، بیمه، صندوق خسارت‌های بدنی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، بخش دیگری از بدهی این زندانیان تأمین و به شکات پرداخت شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان تأکید کرد: خوشبختانه مردم خیر استان هرمزگان همواره در جهت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و دیه پیش قدم بوده اند و هر ساله و در مناسبت‌های مختلف زمینه آزادی تعداد زیادی از این زندانیان و بازگشت آن‌ها به آغوش خانواده هایشان را فراهم می‌سازند.

انتهای پیام/