آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی روستاهای سیل زده شهرستان اهر
آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی روستاهای سیل زده شهرستان اهر

رئیس اداره راهداری و امور حمل و نقل اهرگفت: با وجود سیل شبانه در شهرستان راه‌های اصلی و مواصلاتی شهرستان باز است. قاسم قمری امروز در گفت و گو با خبرنگاراندر اهر اظهار کرد: با بارش شدید باران و تگرگ و تشکیل سیلاب در اکثر مناطق شهرستان و بسته شدن برخی قسمت از راههای اصلی […]رئیس اداره راهداری و امور حمل و نقل اهرگفت: با وجود سیل شبانه در شهرستان راه‌های اصلی و مواصلاتی شهرستان باز است.

قاسم قمری امروز در گفت و گو با خبرنگاراندر اهر اظهار کرد: با بارش شدید باران و تگرگ و تشکیل سیلاب در اکثر مناطق شهرستان و بسته شدن برخی قسمت از راههای اصلی شهرستان با اعزام اکیپ‌های راهداری و پاکسازی جاده‌های ارتباطی هم اکنون راه‌های ارتباطی شهرستان باز بوده و تردد در این راه‌ها بطور کامل صورت می‌گیرد.

وی پاسخ به پرسش خبرنگاراندر خصوص وضعیت راههای روستایی نیز گفت: در حد امکان روستاهایی که تماس گرفته و مشکلی داشتند اکیپ‌ها به این مناطق اعزام و رفع موانع در راهها شده‌اند و برخی روستاهایی که احتمالا خسارات جدی به ابنیه و راههای ارتباطی آنها شده و تاکنون اقدامی نشده، اداره راهداری از صبح فردا نسبت به آماده سازی و مرمت قسمت‌های آسیب دیده اقدام خواهد کرد.

پایان پیام/۶۰۰۰۳