انقلاب ایران در سایه عمل به قرآن به پیروزی رسید
انقلاب ایران در سایه عمل به قرآن به پیروزی رسید

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: انقلاب اسلامی ایران در سایه عمل به چند آیه قرآن به پیروزی رسید که با عمل به کل قرآن دستاوردهای جهانی بیشتری می تواند کسب کند. قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایرنا، آیت الله محسن مجتهد شبستری روز سه شنبه در آیین […]

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: انقلاب اسلامی ایران در سایه عمل به چند آیه قرآن به پیروزی رسید که با عمل به کل قرآن دستاوردهای جهانی بیشتری می تواند کسب کند.

قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایرنا، آیت الله محسن مجتهد شبستری روز سه شنبه در آیین تجلیل از حافظان قرآن، اظهار کرد: حافظان قرآنی که به این کتاب آسمانی عمل کنند با انبیای الهی محشور خواهند شد.
وی با بیان آیاتی از قرآن کریم، افزود: حفظ قرآن کریم بالاترین نعمت الهی است و بر این روح معنوی حاملان قرآن در رحمت الهی غوطه ور خواهند شد و نور خدایی آنها را در برمی گیرد.
آیت الله شبستری همچنین با اشاره به اثرات قرآن بر قلب و روح انسان، بیان کرد: قرآن مایه هدایت بشر است و انسان را به مقصد و سعادت دنیا و آخرت می رساند.
نماینده مردم آذربایجان شرقی در خبرگان رهبری اظهار کرد: نفاق و دورویی در صفات شخصیتی مومن راهی ندارد و عمل به قرآن نفاق، ظلمت و گمراهی را از بین می برد.
در این آیین که در تالار اجتماعات مصلی حضرت امام خمینی (ره) تبریز برگزار شد از حافظان ۲۰ جزء و کل قرآن مجید توسط آیت الله شبستری تجلیل شد.