به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، مجتبی جلیل زاده معاون بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی در مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید امور منابع آب شهرستان بناب تنها راه عبور از بحران خشکسالی و کمبود آب در سال زراعی جاری را صرفه جویی در مصرف آب کشاورزی، صنعتی و شرب دانست. وی تصریح […]

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، مجتبی جلیل زاده معاون بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی در مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید امور منابع آب شهرستان بناب تنها راه عبور از بحران خشکسالی و کمبود آب در سال زراعی جاری را صرفه جویی در مصرف آب کشاورزی، صنعتی و شرب دانست.

وی تصریح کرد: در شهرستان بناب حدود ۴ هزار حلقه چاه غیرمجاز وجود دارد که باید در این خصوص مسئولان قدم بردارند.

فرماندار بناب  نیز در این جلسه با اشاره به کمبود آب و لزوم صرفه جویی در مصرف آن گفت: به منظور جلوگیری از تنش آبی در شهرستان صرفه جویی منابع آبی باید بصورت جدی مورد توجه کشاورزان قرار گیرد.

فتحی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های بیوک عباس زاده مدیر سابق امور منابع آب بناب، برای علی نصیری مدیر جدید این اداره در انجام امورات محوله آرزوی موفقیت کرد.

فرماندار بناب از مدیر جدید امور منابع آب شهرستان خواست حفظ منابع آب، تکریم ارباب رجوع و پاک دستی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

جلیل زاده  معاون بهره برداری آب منطقه ای آذربایجان شرقی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بیوک عباس زاده مدیر قبلی، علی نصیری را به عنوان مدیر جدید امور منابع آب شهرستان بناب معرفی کرد و از ایشان خواست با همکاری فرماندار و مسئولان شهرستان در راستای حفظ منابع آب شهرستان قدم های لازم را بردارند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱