به گزارش قلم پرس از تبریز، معاون هماهنگی شهرستان‌های ستاد آیت‌الله رئیسی در استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به سفر آیت‌الله رئیسی به تبریز به عنوان مهم‌ترین سفر استانی ایشان اظهار داشت: آذربایجان از دیرباز کانون آگاهی بوده و مردم این خطه در طول ۴۳ سال انقلاب شکوهمند اسلامی منشأ خدمات و همیشه در صحنه و […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، معاون هماهنگی شهرستان‌های ستاد آیت‌الله رئیسی در استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به سفر آیت‌الله رئیسی به تبریز به عنوان مهم‌ترین سفر استانی ایشان اظهار داشت: آذربایجان از دیرباز کانون آگاهی بوده و مردم این خطه در طول ۴۳ سال انقلاب شکوهمند اسلامی منشأ خدمات و همیشه در صحنه و تاثیرگذار بوده‌اند.

تراب محمدی افزود: آذربایجان دیار بزرگانی چون خیابانی، ثقه‌الاسلام، ستارخان و باقرخان و دلاور مردانی چون باکری‌ها، تجلایی‌ها، شفیع‌زاده‌ها ،علامه جعفری‌ها و…. بوده و در راه اعتلای وطن و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه پیشتاز بوده‌اند.

وی، قیام تاریخی ۲۹ بهمن تبریز را تنها گوشه‌ای از جانفشانی مردم این خطه دانست، گفت: همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند؛ در تبیین افتخارات مردم آذربایجان نخبه‌پروری در علم و هنر و سیاست و روحیه جریان‌سازی در تحولات تاریخی و سیاسی کشور دو ویژگی افتخار‌آمیز این دیار است.

محمدی با اشاره به سفر آیت‌الله رئیسی به تبریز، گفت: آذربایجان در نظر آیت‌الله رئیسی مهم و شاخص بوده و از هر لحاظ از اهمیت بالایی برخوردار است و بدین دلیل به عنوان مقصد سفر ایشان انتخاب شده است.

وی با اشاره به شرایط خاص کشور و تحریم‌های خصمانه دشمنان در این برهه خاطرنشان کرد: بار دیگر مردم انقلابی و همیشه در صحنه آذربایجان با همیت و غیرت خود در ۲۸ خرداد در پای صندوق‌های رای حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

تراب محمدی، ضمن دعوت از عموم مردم جهت حضور در این مراسم، بیان داشت: آیت‌الله رئیسی روز چهارشنبه ۲۶ خرداد ماه ساعت ۱۹ عصر در استادیوم تختی‌ (باغشمال  تبریز) با مردم شهید‌پرور آذربایجان دیدار خواهند داشت.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱/س