به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مراسم افتتاح آنلاین ۲۰ باب خانه روزش روستایی و تجهیز ۱۰ تیم ورزشی روستایی با حضور ‌بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان و کرمی مدیرکل امور روستایی استانداری روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس اداره کل و به صورت همزمان در ۲۱ شهرستان استان برگزار شد. بهتاج […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مراسم افتتاح آنلاین ۲۰ باب خانه روزش روستایی و تجهیز ۱۰ تیم ورزشی روستایی با حضور ‌بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان و کرمی مدیرکل امور روستایی استانداری روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس اداره کل و به صورت همزمان در ۲۱ شهرستان استان برگزار شد. بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی گفت: در رابطه با بحث خانه‌های ورزش روستایی تمرکز ویژه‌ای از سوی وزارت ورزش و جوانان وجود دارد تا جوانان و نوجوانان بتوانند اوقات فراغت خود را به خوبی گذرانده و به فعالیت‌های ورزشی بپردازند.
او افزود: فرمانداران، بخشداران و رییس اداره شهرستان‌ها اهتمام خوبی در مکان یابی، تجهیز و افتتاح خانه‌های ورزش روستایی دارند و ما هم براساس درجه اهمیت بالای این مقوله، آیتم خاصی برای تجهیز خانه ورزش روستایی در ارزیابی عملکرد شهرستان‌ها وجود دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: از طریق اداره کل امور روستایی استانداری و شخص آقای کرمی می‌توانیم در بودجه‌ریزی استانی بندهای ویژه‌ای برای توسعه ورزش در روستاها و افتتاح خانه‌های ورزش روستایی ایجاد کرده و زمین‌های چمن مصنوعی مینی‌فوتبال هم در روستاها افتتاح شود.
بهتاج ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات، گفت: رسالت خطیر بازتاب فعالیت‌های اثرگذار اداره کل ورزش و جوانان توسط روابط عمومی اداره کل و دوشادوش آن، کوشش فراوان اصحاب رسانه در زمینه انعکاس اخبار فعالیت‌های حوزه ورزش بالاخص ورزش روستایی و عشایری ستودنی و غیرقابل چشم پوشی است.
کرمی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری با حضور در مراسم افتتاح آنلاین خانه‌های ورزش روستایی گفت: بخشداران و دهیاران محترم از ورزش در روستاها حمایت کرده و با ارتقای جایگاه ورزش موجب افزایش سلامتی روستائیان و عشایر شوند.
فیروزی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی هم در خصوص فعالیت‌هایی که در حوزه تجهیز‌ خانه‌های ورزش روستایی گفت: ما وظیفه داریم در راستای تجهیز خانه‌های ورزش روستایی اقدامات اجرایی انجام دهیم و در طول سال ۱۳۹۹‌ بیش از ۱۰۰ خانه ورزشی روستایی افتتاح شد که در مجموع و احتساب خانه‌های ورزش روستایی امروز، این رقم به ۲۰۶ خانه ورزش روستایی و تیم ورزشی افزایش یافت و تا پایان سال جاری بیش از ۱۵۰ باب خانه ورزش روستایی نیز به مرحله افتتاح خواهد رسید.
انتهای پیام/۶۰۰۱۷