۹۰۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز اضافه می‌شود
۹۰۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز اضافه می‌شود

تفاهم‌نامه تامین ۹۰۰ دستگاه اتوبوس برای ناوگان اتوبوسرانی تبریز به امضا شهرداری تبریز و شرکت خودروسازی رسید. به گزارش قلم پرس،از تبریز، هدف اصلی این تفاهم‌نامه، تامین ۹۰۰ دستگاه اتوبوس شهری مورد نیاز شهرداری تبریز برای ارتقا کمی و کیفی ناوگان حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی تبریز و حومه است.  بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه، […]تفاهم‌نامه تامین ۹۰۰ دستگاه اتوبوس برای ناوگان اتوبوسرانی تبریز به امضا شهرداری تبریز و شرکت خودروسازی رسید.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، هدف اصلی این تفاهم‌نامه، تامین ۹۰۰ دستگاه اتوبوس شهری مورد نیاز شهرداری تبریز برای ارتقا کمی و کیفی ناوگان حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی تبریز و حومه است. 

بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه، مقرر شده است که این ۹۰۰ دستگاه اتوبوس طی یکسال آینده توسط شرکت گروه بهمن و خودروسازی اسنا تامین شود.

اتوبوس‌های موردنیاز طبق استانداردهای بین‌المللی و ملی و با تائیدیه فنی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه و کارشناسان رسمی و اخذ مجوزهای قانونی موردنیاز تامین خواهد گردید. 

در فاز اول بنابر نیاز ضروری شهر تبریز مقرر گردید، بلافاصله بعد از امضا این تفاهم‌نامه، قرارداد خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس ۱۲ متری فی مابین شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه منعقد شود.

انتهای پیام/س