۵ نماینده ایران در جودوی قهرمانی آسیا رقیبان خود را شناختند
۵ نماینده ایران در جودوی قهرمانی آسیا رقیبان خود را شناختند

به گزارش ایسنا، رقابت‌های جودو قهرمانی آسیا از فردا سه‌شنبه ۱۷ فروردین ماه با حضور ۱۹۵ جودوکار از ۳۰ کشور به میزبانی قرقیزستان در «بیشکک» آغاز می‌شود. مراسم قرعه کشی این دوره از مسابقات با حضور عبید العنزی، رییس اتحادیه جودو آسیا در هتل «جنت» شهر بیشکک برگزار شد. در پایان این مراسم رقیبان جودوکاران […]

به گزارش ایسنا، رقابت‌های جودو قهرمانی آسیا از فردا سه‌شنبه ۱۷ فروردین ماه با حضور ۱۹۵ جودوکار از ۳۰ کشور به میزبانی قرقیزستان در «بیشکک» آغاز می‌شود.

مراسم قرعه کشی این دوره از مسابقات با حضور عبید العنزی، رییس اتحادیه جودو آسیا در هتل «جنت» شهر بیشکک برگزار شد.

در پایان این مراسم رقیبان جودوکاران ایران به شرح زیر مشخص شد:

وزن ۷۳- کیلوگرم محمد محمدی بریمانلو در میان ۱۶ جودوکار دور نخست باید با جیومانوزیف از ترکمنستان مبارزه کند و سپس به دیدار برنده دیدار تاجیکستان و یمن بروند.

امین کامیابی در وزن ۸۱- کیلوگرم دور نخست با بکر الزیندین، نماینده اردن می‌رود و در صورت برتری با سعید ملایی از مغولستان پیکار خواهد کرد. در این وزن ۱۸ جودوکار شرکت دارند.

در وزن ۹۰- کیلوگرم که ۱۴ جودوکار پیکار می‌کنند، قاسم باغچقی در اولین دیدار باید با بو هبیلیگه از چین مبارزه کند. وی در صورت برتری با «گواک» از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.

علی پرهیزگار نماینده ایران در وزن ۱۰۰- کیلوگرم در میان ۱۶ جودوکار در اولین دیدار به مصاف سریکبایف از قزاقستان می‌رود و در صورت برتری باید با برنده مبارزه نیوزیلند و ازبکستان مبارزه کند.

سعید کرجی هم در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم که ۱۴ جودوکار رقابت خواهند کرد دور نخست به مصاف کیم مین جونگ از کره جنوبی خواهد رفت و در صورت کسب پیروزی به دیدار برنده ازبکستان و تاجیکستان خواهد رفت.

تیم ملی ایران در این دوره از مسابقات با ۵ جودوکار حضور دارد که طبق برنامه فردا در روز نخست نماینده ایران ندارد و مبارزات جودوکاران ایران از روز چهارشنبه با مبارزات دو وزن ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم آغاز می‌شود.

انتهای پیام