به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها طی یادداشتی درباره تزریق روز اول واکسن ایرانی کرونا به رهبر انقلاب نوشت: دوز اول واکسن ایرانی برکت به رهبر انقلاب تزریق شد، اما تصویر کوتاهی که از این اتفاق منتشر شد پیام‌های متعدد دارد. ۱.برخلاف […]

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها طی یادداشتی درباره تزریق روز اول واکسن ایرانی کرونا به رهبر انقلاب نوشت: دوز اول واکسن ایرانی برکت به رهبر انقلاب تزریق شد، اما تصویر کوتاهی که از این اتفاق منتشر شد پیام‌های متعدد دارد.

۱.برخلاف دو جریان متحجر و لیبرال که علم و دین را ساحت های مجزا از هم می پندارند در منظومه‌ی فکری انقلاب اسلامی این دو درهم تنیده هستند و بالاترین مقامات کشور هم نظام ترجیحاتشان بر هم‌زمان دیدن این دو است.این نگاه در تمامی مراحل مواجهه با کرونا توسط رهبر انقلاب مورد توجه بوده است.

۲.جوان متخصص و متعهد ایرانی می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد به شرطی که او را باور کرد و این باور را در عمل نشان داد نه صرفا در تریبون. ایران امروز جز معدود سازنده‌های واکسن کویید است.

۳.استقلال‌خواهی عین عقلانیت است، اصرار بر ایجاد توانایی‌های راهبردی در حوزه‌های مختلف علم از جمله هسته‌ای، نانو، دفاعی، پزشکی و…برای کشور اقتدار‌آفرین است.این یعنی آثار موثر و ماندگار نگاه به درون.

۴.اینجا در انقلاب اسلامی ایران ،هیچ کس نباید به دنبال سهم ویژه باشد رهبر انقلاب هم واکسن را در نوبت خود می زنند حتی دیرتر از بقیه هم‌سن‌وسالان.

انتهای پیام/